24 Aralık 2011 08:53

İstanbul 1. Amatör Lig 24 Aralık Sonuçlar&Puan Durumu




İstanbul 1. Amatör Ligde, 24 Aralık 2011  Cumartesi programı, bugün oynanan maçlarla tamamlandı. Sonuçlar ve puan durumu haberin devamındadır...


2.Grup
09:00 Akalan-Çanakça (Çatalca) 3-0
12:30 İncirtepe-Esenkent Gençlik (Esenyurt) 7-1
12:30 Karaağaç-Güzelce (Büyükçekmece) 2-2
12:30 İhsaniye-Kavaklı (Çatalca) 0-3
14:30 Muratbey-Kestanelik (Çatalca) 2-2

4.Grup
14:30 K.Yeşilova-Kalespor (Yeşilova Esnaf) 1-2
14:30 Merkezefendi-Gültepe Özgençlik (Bağcılar Mahmutbey) 0-2
14:30 Yeni Özkartal-Hürriyetgücü (Küçükköy) 0-4
14:30 Telsizspor-Damlaspor (Zeytinburnu Hasan Doğan) 1-2

6.Grup
12:30 Ferahevler-Araphan (Sarıyer Çayırbaşı) 2-1
12:30 Beyoğlu Yeniçarşı-Bayrampaşa Teknik (Sütlüce) 3-3
12:30 Üçyüzlü-Göktürk (Esenler Belediye) 1-1
12:30 Tepebağ Kültür-Şişli Yayla (Zeytinburnu Hasan Doğan) 1-1
12:30 Güneştepe-Sakarya İMÇ (Güngören) 3-1

8.Grup
09:00 Altınova-İstanbul Bafra (Güngören) 6-2
10:45 İstanbul Kastamonu-Büyükdere (Namık Sevik) 5-0
10:45 Tozkopran Birlik-Pazariçi Köprülü (Güngören) 5-1
14:30 Haznedar Çetinkaya-Esenler Öz Yavuzselim (Güngören) 0-9
14:30 Yücespor-Söğütlüçeşme (Bakırköy Belediye) 1-2

10.Grup
09:00 Irmakspor-İstanbul Artvin (Zeytinburnu Hasan Doğan) 10-4
12:30 Altıntepsi-Atışalanı (Bayrampaşa Belediye) 5-0
12:30 Akatlar-Boğaziçi (Beşiktaş Çilekli Tesisleri) 0-1
12:30 Azimspor-Sütlüce (Sefaköy Kartal) 3-5
Şişli Sanayispor-NGSK 3-0 h

12.Grup
10:45 Beştelsiz-Firuzköy (Zeytinburnu Hasan Doğan) 4-3
10:45 İstanbul Demir-GOP Venüs (Halkalı Etap) 2-1
12:30 Ayazağa Esen-Bahçelievler Olimpik (Ayazağa) 1-3
12:30 Mecidiyeköy-Güngören (Seyrantepe) 1-0

14.Grup
14:30 Demirspor-Sancaktepe (Selimiye) 0-3
14:30 Tokatköy-Sarıgazi (Riva Sahası) 5-4
14:30 Pendikgücü-Kirazlıtepe (Tuzla Belediye) 8-1
14:30 Kaynarca-Hilalspor (Kaynarca) 4-0
14:30 Yoncaspor-Bulvarspor (Yenisahra Suni Çim) 1-0

16.Grup
12:30 Üsküdar Anadolu-Adalar (Beylerbeyi 75.Yıl) 2-1
12:30 Valide Tayfun-Ataşehir İdman Yurdu (Selimiye) 1-4
12:30 Mesudiye-Sultanbeyli (Paşabahçe) 1-2
12:30 Balkan Yeşilbağlar-Orhanlı (Kartal Yunus) 2-6

18.Grup
10:45 Taçspor-Kozyatağı (Maltepe Başıbüyük) 1-2
12:30 Pendik Doğan-Yeldeğirmeni (Kaynarca) 0-1
14:30 Şile Yıldız-Çavuşoğlu (Şile) 1-0
Altınordu-Sultantepe 0-3 h

Yerel Futbol Sitesi Editörleri tarafından derlenmiştir

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus