19 Aralık 2015 11:45

İstanbul 1. Amatör Lig 20 Aralık Pazar Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de günün programı haberimizin devamındadır...


1. Grup
14.00 Çiftlikköyspor - Hadımköyspor (Karacaköy) 0-2
14.00 Celaliyespor - Tepecik Anadoluspor (Celaliye) 0-8
14.30 Başakşehir Kartalspor - Büyük Kılıçlıspor (Kanarya) 5-0
14.30 Bollucaspor - Esenyurtspor (Taşoluk) 1-4
--.-- Fenerköyspor - Merkez Kayaşehirspor 0-3 h



3. Grup
10.45 Kavaklı Köyü SK - İhsaniyespor (Silivri) 2-2
10.45 Avcılar Cihangirspor - Çanakçaspor (Firuzköy) 0-0
12.30 Mustafakemalpaşaspor - Gümüşyakaspor (Firuzköy) 5-0
14.30 Yeşil Esenyurtspor - Güzelcespor (Esenyurt Bld) 1-0



5. Grup
09.00 Bafraspor - Sultan Muratspor (Bayrampaşa Bld) 4-3
10.45 Haliçspor - Sanayi Mahallesi SK (Namık Sevik) 3-2
12.30 Şehzadebaşıspor - Hürriyetgücü (Albayrak) 2-1
14.30 Reşitpaşaspor - Mimarsinanspor (Çayırbaşı) 3-0
14.30 GOP Barbarosspor - Söğütlüçeşmespor (Tekin Küçükali) 1-2



7. Grup
10.00 Çayırgücü - Bahçeköyspor (Gaziosmanpaşa) 2-1
10.45 Bayrampaşa Teknikspor - Tozkoparan Birlikspor (Bayrampaşa Bld) 4-3
12.30 Kalespor - Aksarayspor (Rami) 2-0
14.30 Fişekspor - Sekbanlarspor (Yıldıztabya) 2-5
14.30 Küçükçekmece İY - Mahmut Şevket Paşaspor (Metin Oktay) 4-1



9.Grup
10.45 Merterspor - Çapaspor (Albayrak) 1-4
10.45 Tarabyaspor - Sütlücespor (Çayırbaşı) 2-5
12.30 KK Mevlanaspor - İstanbul Demirspor (Gazi Mahallesi) 3-0
12.30 Giresun Emeksanspor - Seyrantepe Yeşilcespor (Yıldıztabya) 1-1
14.30 Konyaspor - Yeni Levent Konaklarspor (ZB Hasan Doğan) 7-2



11.Grup
12.30 Zaferspor - Siirt Yavuzselimspor (ZB Hasan Doğan) 0-4
14.00 Okmeydanı Fetihspor - Sefaköyspor (Fetih) 3-3
14.30 1863 Boğaziçi SK - Yeni Özkartalspor (Ayazağa) 4-0
16.00 Kuruçeşmespor - Bayrampaşa Demirspor (Çilekli) 1-1



13. Grup
12.30 Bulancakspor - Akatlarspor (Mahmutbey) 3-3
12.30 Hamidiyespor - Telsizspor (Nurtepe) 3-3
14.30 Havataşspor - Güneştepespor (Albayrak) 2-1
14.30 İkitellispor - Balat Yeşilovaspor (İFA) 1-1



15. Grup
10.45 Valide Tayfunspor - Taşdelenspor (Yenisahra) 0-1
10.45 Kartal Yuvası - 1923 Esenkentspor (Kubilay Köse) 0-2
11.00 Örnekköyspor - Tuzla Şifaspor (Ortaçeşme) 2-4
14.00 Üsküdar 1919 SK - Orhanlıspor (Haydarpaşa) 2-2
14.30 Pendik Doğanspor - Tokatköyspor (Kaynarca) 7-0



17. Grup
14.00 İçerenköy İY - Fikirtepe Dumlupınar (Site) 0-3
14.00 Ömerlispor - Doğan Güneşspor (Ömerli) 1-1
14.30 Balkan Yeşilbağlarspor - Anadolu Kavağıspor (Yunus) 1-1
16.00 1877 Alemdağspor- Çavuşoğluspor (Alemdağ) 2-0
16.00 Çakmakspor - Çavuşbaşıspor (Çakmak) 1-1


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus