18 Aralık 2011 08:00

İstanbul 1. Amatör Lig 18 Aralık Sonuçlar&Puan Durumu



İstanbul 1. Amatör Ligde, 18 Aralık 2011 Pazar programı, bugün oynanan maçlarla tamamlandı. Sonuçlar ve puan durumu haberin devamında...

2.Grup
11:00 Kavaklı-İncirtepe (Silivri) 1-1 MS
12:30 Akalan-İhsaniye (Çatalca) 1-1 MS
12:30 Güzelce-Muratbey (Büyükçekmece) 4-2 MS
12:30 Esenkent Gençlik-Karaağaç (Esenyurt Belediye) 60.dakikada Esenkent 2-0 Mağlup iken çıkan saha içi olayları nedeniyle yarıda kalmıştır.
14:30 Kestanelik-Çanakça (Çatalca) 1-1 MS

4.Grup
14:30 Damlaspor-Merkezefendi (Zeytinburnu Hasan Doğan) 3-1 MS
14:30 Gültepe Özgençlik-Yeşilova Esnafspor (Esnaf Sahası) 1-0 MS
14:30 Kalespor-Yeni Özkartal (Eyüp Bahariye Sahası)


6.Grup
10:45 Araphan-Tepebağ Kültür (Yıldızyabya) 0-3 MS
10:45 Sakarya İMÇ-Üçyüzlü (Namık Sevik) 1-0 MS
10:45 Bayrampaşa Teknik-Güneştepe (Bayrampaşa Belediye) 2-3 MS
10:45 Göktürk-Ferahevler (Göktürk) 0-0 MS
10:45 Şişli Yayla-Beyoğlu Yeniçarşı (Feriköy) 2-2 MS


8.Grup
10:00 Büyükdere-Tozkoparan (Bahçeköy Orman Fakültesi) 2-3 MS
12:30 Pazariçi Köprülü-Altınova (Eyüp Bahariye Sahası) 4-2 MS
12:30 İstanbul Bafra-Haznedar Çetinkaya (Bayrampaşa Belediye) 2-3 MS
12:30 Söğütlüçeşme-İstanbul Kastamonu (Sefaköy Kartal) 2-0 MS
12:30 Esenler Öz Yavuzselim-Yücespor (Esenler Belediye) 1-1 MS


10.Grup
10:45 İstanbul Artvin-Akatlar (Kocasinan) 0-4 MS
14:30 Boğaziçi-Azimspor (Beşiktaş Çilekli Tesisleri) 6-2 MS
14:30 Sütlüce-Altıntepsi (Beyoğlu Beld.Sütlüce Tesisleri) 3-0 MS
14:30 Atışalanı-Şişli Sanayi (Esenler Belediye) 2-2 MS


12.Grup
12:30 Gop.Venüs -Ayazağa Esen (Karadeniz Tekin Küçükali Stadı) 1-1 MS
12:30 Güngören-İstanbul Demir (Güngören) 2-0 MS
12:30 Firüzköy-Mecidiyeköy (Avcılar Turgut Özal) 1-3 MS
12:30 Bahçelievler Olimpik-Kağıthane (Kocasinan) 0-5 MS


14.Grup
12:30 Bulvar-Demirspor (Kartal Bulvar) 6-0 MS
12:30 Kiraztepe-Kaynarca (Spor Akademisi) 1-2 MS
12:30 Sancaktepe-Tokatköy (Sancaktepe)2-2 MS
12:30 Hilalspor-Yoncaspor (Yeni Sahra Suni Çim) 0-3 MS
14:30 Sarıgazi-Pendikgücü (Sancaktepe) 2-1 MS

16.Grup
10:45 Ataşehir İdmanyurdu-Mesudiye (Maltepe Başıbüyük) 4-0 MS
10:45 Sultanbeyli-Balkan Yeşil Bağlar (Sultanbeyli 75.Yıl Sahası) 3-2 MS
12:30 Adalar-Tuzla Şifa ( Maltepe Başıbüyük) 3-0 MS
12:30 Orhanlı-Üsküdar Anadolu (Tuzla Belediye) 3-3 MS

18.Grup
10:45 Kozyatağı-Şile Yıldız (İçerenköy ) 0-3 MS
10:45 Çavuşoğlu-Pendik Doğan (Kartal Yunus Sahası) 3-4 MS
14:30 Sultantepe-Pendik Kavakpınar (Spor Akademisi) 1-5 MS

 Yerel Futbol Sitesi Editörleri tarafından hazırlanmıştır

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus