17 Aralık 2011 10:10

İstanbul 1. Amatör Lig 17 Aralık 2011 Maç Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig, 17 Aralık 2011 Cumartesi programı, bugün oynanan maçlarla tamamlandı. Tüm grupların sonuçları ve oluşan puan durumları haberin devamındadır.


1.Grup
10:45 Gümüşyaka-Gürpınar (Silivri) 80. dakikada 1-3 iken maçın hakemi ve yardımcı hakeminin darp edilmesi sebebiyle maç yarıda kalmıştır. 
12:30 Silivri Mimarsinan-Esenyurt (Silivri) 0-2
14:00 Hadımköy-Alibey (Hadımköy) 1-1
14:00 Celaliye-Çiftlikköy (Silivri Ortaköy) 1-1
14:30 Gazitepe-Başakşehir (Silivri) 0-2 

3.Grup
09:00 İstanbul Bulancak- Mahmutşevketpaşa (Bağcılar Mahmutbey)  3-2
10:45 Fişekspor-Öz Alibeyköy (Yıldıztabya) 1-5
12:30 Siyavuşpaşa-Taşköprü (Kocasinan) 3-0
12:30 Güneşli-Esenler Kentyıldız (Bağcılar Mahmutbey) 2-2


5.Grup
12:30 Kuruçeşme-Küçükpazar (Ayazağa) 3-1 
12:30 Yenibosna-Muratpaşa (Bahçelievler Özel İdare) 3-1  
12:30 Bolluca-Fatih Yayla (Arnavutköy) 1-1
12:30 İGDAŞ-Emlakbank (Alibeyköy Stadı) 3-1
14:30 İkitelli-Alemdar (Halkalı Etap)

7.Grup
12:30 Esenler Tokat-Yedikule 1-1 
12:30 Çelikspor-Yeşilköy  60'da skor 0-1 iken Çelikspor'lu oyuncunun hakeme saldırması üzerine tatil oldu
12:30 Yıldıztabya-Mahmutbey  1-1
12:30 Nişantaşı-Nurtepe 0-2
12:30 Cankurtaran-Haznedar 3-3

9.Grup
10:45 Kocamustafapaşa-Eroğlu  7-1
14:30 Esen Bayburt-Şafakspor 1-4
14:30 Bayrampaşa Demir-Rumeli Hisarı 0-1
14:30 İTÜ-1907 Ataköy Çobançeşme 0-2
14:30 Gümüşdere-Bahçeköy 1-3 

11.Grup
10:45 Merter-Ceylanspor (Güngören) 2-4
10:45 Rumeli İdmanyurdu-Alucra Doludere  2-2
10:45 Fatih Vatan Lisesi-Topkapı  78'de skor 2-3 iken çıkan olaylar ve kırmızı kartlar sebebiyle tatil oldu.
12:30 Tophane Tayfun-Zeytinburnu Hürriyet 1-1
12:30 Rumeli Kavağı-Mustafa Kemalpaşa 0-1 

13.Grup
10:45 Sefaköy-Yeni Maden (Sefaköy Kartal) 7-3
10:45 Kulaksız Okspor-Şehzadebaşı (Beyoğlu Beld.Sütlüce Tesisleri) 0-1
14:30 Halil Rıfat Paşa-Sefaköy Kartal (Ayazağa) 1-2 
14:30 Şirinevler-Ayazağa (Kocasinan) 1-1 

15.Grup
14:30 Yamanspor-Kartal Yeni Mahalle (Ümraniye Beld.Suni Çim) 3-2
14:30 Dolayoba-Libade (Kaynarca) 4-1
14:30 Alemdağ-Kurtköy (Alemdağ Sahası) 5-0 

17.Grup
12:30 K.Cevizli G.Gücü-Yakacık (Kartal 75.Yıl Sahası) 0-0
12:30 Karabekirspor-Kartalgücü (Ümraniye Beld.Suni Çim) 3-2
12:30 İstanbul Site-Gülsuyu (İstanbul Site Sahası) 1-4
12:30 İçerenköy İdmanyurdu-F.Tepe Dumlupınar (İçerenköy Sahası) 1-3


Yerel Futbol Sitesi Editörleri tarafından hazırlanmıştır

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus