10 Aralık 2011 08:00

İstanbul 1. Amatör Lig 10 Aralık 2011 Sonuçlar&Puan Durumu



İstanbul 1. Amatör Lig, 10 Aralık 2011 Cumartesi programı, bugün oynanan maçlarla tamamlandı. Skorlarını canlı olarak sizlere ulaştırdığımız maçların sonuçlar ve puan durumu programı haberin devamındadır.

2. Grup
12:30 İhsaniye-Çanakça (Çatalca) 1-1
12:30 Güzelce-Kestanelik (Büyükçekmece) 1-3
14:30 Muratbey-Esenkent Gençlik (Çatalca) 5-0
14:30 İncirtepe-Akalan (Esenyurt Belediye) 5-0
14:30 Karaağaç-Kavaklı (Büyükçekmece) 0-1


4. Grup
12:30 Hürriyetgücü-Abide-i Hürriyet  8-0
14:00 Yeni Özkartal-Gültepe Özgençlik (Karayolları) 1-3
14:00 Merkezefendi-Telsiz (Zeytinburnu Stadı) 0-2
14:30 Yeşilova Esnafspor-Damlaspor (K.Yeşilova Esnaf) 3-2

6. Grup
12:30 Güneştepe-Şişli Yayla (Güngören) 2-0
12:30 Bayrampaşa Teknik-Sakarya İMÇ 0-1
14:30 Tepebağ Kültür-Göktürk (Zeytinburnu Hasan Doğan) 0-1
14:30 Beyoğlu Yeniçarşı-Araphan (Sütlüce) 7-1
14:30 Ferahevler-Üçyüzlü Esengücü (Sarıyer Çayırbaşı) 1-2

8. Grup
10:45 Tozkoparan-Söğütlüçeşme (Güngören) 2-2
12:30 Yücespor-Haznedar Çetinkaya (Bakırköy Belediye) 4-0
14:00 Pazariçi Köprülü-İstanbul Bafra (Eyüp Bahariye) 4-1
14:30 Altınova-Büyükdere (Güngören) 2-0
14:30 İstanbul Kastamonu-Esenler Öz Yavuzselim 0-0

10. Grup
10:45 Altıntepsi-Boğaziçi (Bayrampaşa Belediye) 4-0
10:45 Şişli Sanayi-Sütlüce (Seyrantepe) 2-1
12:30 Azimspor-İstanbul Artvin (Sefaköy Kartal) 8-0
14:30 Akatlar-Irmakspor (Beşiktaş Çilekli Tesisleri) 1-2

12. Grup
12:30 Mecidiyeköy-Beştelsiz (Seyrantepe) 3-1
14:30 Kağıthane-GOP Venüs (Kağıthane Hasbahçe) 3-2
14:30 Ayazağa Esen-Güngören (Ayazağa) 1-5
14:30 İstanbul Demir-Firuzköy (Halkalı Etap) 2-0

14. Grup
10:45 Yonca-Kirazlıtepe (Yeni Sahra Suni Çim) 1-0
12:00 Sancaktepe-Sarıgazi (Sancaktepe) 1-0
12:30 Demirspor-Hilalspor (Selimiye) 5-4
14:30 Tokatköy-Bulvarspor (Riva Sahası) 1-1
14:30 Kaynarca-Pendikgücü (Kaynarca) 0-0

16.Grup
14:00 Tuzla Şifa-Orhanlı (Tuzla) 3-5
14:30 Balkan Yeşilbağlar-Ataşehir İY (Kartal Yunus Sahası) 0-1
14:30 Üsküdar Anadolu-Sultanbeyli (Haydarpaşa) 0-1
14:30 Mesudiye-Valide Tayfun (Paşabahçe) 0-1

18. Grup
10:45 Pendik Kavakpınar-Yeldeğirmeni (Kaynarca) 1-2
12:30 Altınordu-Çavuşoğlu (Kartal Yunus Sahası) 0-3
14:30 Şile Yıldız-Taçspor (Şile) 4-1
14:30 Pendik Doğan-Kozyatağı (Pendik Kurtköy Sahası) 2-0

Yerel Futbol Sitesi Editörleri tarafından hazırlanmıştır

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus