22 Ocak 2017 12:07

İstanbul 1. Amatör Küme 22 Ocak Programı

İstanbul 1. Amatör Küme'de haftanın sonuçları ve puan durumları haberimizin devamındadır...



1. Grup (PUAN DURUMU)
15.00 Gazitepespor - Avcılar Cihangirspor (Silivri İlçe) 6-0
15.00 BÇM Sinanspor - Bollucaspor (Baba Hakkı) 3-2
15.00 İncirtepespor - Çanakçaspor (Esenyurt Bld) 3-1
15.00 Kavaklı Köyü SK - Yeşil Esenyurtspor (Ortaköy) 1-2

3. Grup (PUAN DURUMU)
13.00 Büyük Kılıçlıspor - Alibeyspor (Silivri İlçe) 1-5
13.00 Yeşilbayırspor - Akalanspor (Hadımköy) 3-1
13.00 Subaşıspor - Denizköşklerspor (Çatalca) 0-2
00.00 İkitelli Köyiçi SK - Muratbeyspor 3-0 h

5. Grup (PUAN DURUMU)
11.00 Güngörenspor - Zeytinburnuspor (Bayrampaşa BB) 3-1
11.00 Fatih Hilalspor - Yedikulespor (Mimarsinan) 2-5
11.00 CFS Bağcılarspor - Cevatpaşaspor (Mahmutbey) 5-1
11.00 Şirinevlerspor - Hürriyetgücü (Kocasinan) 3-2

7. Grup (PUAN DURUMU)
15.00 Abidei Hürriyetspor - Ulutepespor (Nurtepe) 3-3
15.00 Mahmut Şevket Paşaspor - Piyalepaşaspor (Yusuf Tunaoğlu) 1-1
15.00 Bahçelievler Olimpikspor - Kumkapı Sarıçubuk  (Albayrak) 6-3
15.00 Tepebağ Kültürspor - Topkapıspor (Rami) 3-4

9. Grup (PUAN DURUMU)
15.00 Gültepe Özgençlikspor - Şafak 76 SK (Kemal Aktaş) 4-0
15.00 Ceylanspor - Günyamaçspor (Ramazan Süt) 3-4
15.00 Şehreminispor - Çapaspor (Namık Sevik) 2-2
00.00 Bayrampaşa Teknikspor - Eroğluspor 3-0 h

11. Grup (PUAN DURUMU)
13.00 Haliçspor - Çankırı Marufspor (Namık Sevik) 3-0 h (Marufspor maça 6 kişi gitti)
13.00 Çeliktepe Ümitspor - Poligon Fethiyespor (Yahya Kemal) 1-1
15.00 Kanaryaspor - Küçükpazarspor (Kanarya) 2-1
15.00 Yıldıztabyaspor - Giresun Emeksanspor (Yıldıztabya) 8-2

13. Grup (PUAN DURUMU)
13.00 Nurtepespor - Damlaspor (Nurtepe) 3-2
15.00 Araphanspor - Harmantepespor (Zara Ekinli) 6-2
15.00 Haydarspor - Cevizlispor (Mimarsinan) 3-0
15.00 Sefaköyspor - Yeni Levent Konaklarspor (Sefaköy Kartalspor) 2-2

15. Grup (PUAN DURUMU)
13.00 Sancaktepespor - Çavuşoğluspor (Sarıgazi) 1-1
13.00 Kavacıkspor - Heybeliadaspor (Kavacık) 4-0
13.00 Küçükyalı Yelkenspor - Taçspor (Başıbüyük) 3-2
00.00 Üsküdar Anadolu - Ömerlispor 3-0 h 

17. Grup (PUAN DURUMU)
15.00 Çakmakspor - Gümüşsuyuspor (Çakmak) 3-1
15.00 Fikirtepe Dumlupınar - Aydınlıspor (Selimiye) 6-0
00.00 1923 Esenkentspor - Sapanbağlarıspor 3-0 h
00.00 Ataşehir Doğuşspor - Üsküdar 1919 3-0 h

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus