23 Kasım 2008 01:31

İst. Sinop ve Beylikdüzü yenişemedi


İSTANBUL SİNOPSPOR: 0 BEYLİKDÜZÜSPOR: 0

HABER-FOTO: YILMAZ AKTEPE
İstanbul Süper Amatör Küme 3. Grup’ta, 11. hafta mücadelesinde, İstanbul Sinopspor ile Beylikdüzüspor, Sefaköy Kartal Stadı’nda karşı karşıya geldiler. Son haftalarda çıkış içindeki Beylikdüzüspor bu zorlu deplasmandan 1 puanla ayrılmasını bildi.
İlk yarı her iki takım da denk futbol sergilediler ve gol sesi çıkmadı. İkinci yarı rüzgarı da arkasına alan Sinopspor, rakibine göre daha atak futbol sergiledi. Özellikle Yavuz’un yerine 68’de oyuna dahil olan Barış oyuna hareketlik getirdi. Rakibi karşısında zaman zaman zor anlar yaşayan Beylikdüzü’nde kaleci Ramazan kalesinde devleşti. Karşılaşmanın 90. dakikasında Barış ceza alanın dışından mükemmel vurdu. Herkes ‘gol’ diye sevinirken kaleci Ramazan da bir o kadar güzellikte kurtarış yaparak gole müsaade etmedi ve karşılaşma golsüz sona erdi.

STAT: Sefaköy Kartal
HAKEMLER: M. Latif Turgut***, Sinan Otlu***, Turgay Çalışkan***
İSTANBUL SİNOP: Ferdi** Okan** Can Üste* Sami** Uğur* Volkan** Yavuz* (Barış**) Hakan* Çetin* (Ergün*) Ufuk** Can Demir*
BEYLİKDÜZÜSPOR: Ramazan*** Turgay** Mustafa* Yusuf Can** Kenan** Recep* (Yusuf Kıvanc*) Efkan** Hüseyin* Tolga* (Burak*) Gökalp* Behçet** (Erhan*)

Beylikdüzüspor'da kriz sona erdi
Karşılaşma sonrası Yerel Futbol Sitesi’nin sorularını yanıtlayan Beylikdüzüspor Teknik Direktörü Şenol Demir, çalışmalarının karşılıklarını yavaş yavaş aldıklarını, ilerleyen haftalarda daha iyi olacaklarını söyledi. Maçta her iki takımın da gol pozisyonlarına girdiğini söyleyen tecrübeli teknik adam, “İki takım da kazanabilirdi. Kalecilere bu maçta önemli görevler düştü. Ben futbolcularımı gösterdikleri çabalardan dolayı kutluyorum” dedi.
Öte yandan hafta içinde futbolcularının alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle idmana çıkmamasının şokunu yaşayan Mavi-Beyazlılar’da sorun çözüldü. İkinci Başkan İbrahim Türkgenç ve teknik direktör Şenol Demir’in çabalarıyla kriz sona ererken, futbolculara ödeme yapıldığı öğrenildi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus