20 Aralık 2015 01:11

Irmakspor oynadı İstanbulspor kazandı


İstanbul Süper Amatör Lig 4.Grupta haftanın maçı olan İstanbulspor ile Irmakspor arsında oyan maçı maçın uzatma Dakikalarında gollü bulan ev sahibi İstanbulspor 2-1 kazanmasını bildi.
Ligin 17.Haftasında İFAspor sahasında Lider İstanbulspor ile takipçisi Irmakspor takımları karşı karşıya geldiler. Haftanın önemli maçına ilgide oldukça fazlaydı.
Müsabakanın 3.Dakikasında ev sahibi İstanbulspor penaltı kazandı topun başına geçen tecrübeli oyuncu ve takım kaptanı Hüseyin sarı siyahlı takımın penaltısını gole çevirerek 1-0 öne geçen gollünü attı.
Kalesinde erken gollü gören misafir takım Irmakspor gollün şokunu çabuk Üzerlerinden atarak rakip kalede etili olmaya başladı.
56.Dakikada misafir takım Irmakspor Cengiz Akçal ile bulduğu golle skoru eşitleyerek beraberliği yakaladı.
Beraberliği yakalayan misafir takım Irkamspor galibiyetlik için tüm hatları ile rakip kaleye yüklendiği bir anda karşılaşmanın 90+2 Dakikasında ikinci yarıda İstanbulspor da oyuna dahil olan Ergün takımını ikinci karşılaşmanın da skorunu belirleyen gollünü attı.
Lider İstanbulspor haftanın bu önemli maçını uzatmalarda attığı golle 2-1 kazanarak puanını 39 çıkarak liderliği sürdürdü.
Irmakspor da aldığı bu yenilgi ile 35 puanda kalarak ligin geri kalan maçlarında kazanarak iddiasını sürdürmeye çalışacak.
HABER.Yılmaz AKTEPEPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus