19 Aralık 2011 03:21

İncirtepe’ye Kavaklı freni


KAVAKLI SPOR :1 İNCİRTEPESPOR :1
1. Amatör Lig, 2. grupta haftanın maçında, belki de Kavaklı, İncirtepe maçının sonucu ligde hiçbir şeyi değiştirmeyecekti ama Kavaklı açısından kaybedilmemesi gereken bir maçtı. Ve öyle de oldu, maç 1-1 berabere tamamlandı.

Lider İncirtepe maça hızlı başladı, Kavaklı defansının basit hatalarından gelen net pozisyonları gole çeviremedi. İlerleyen dakikalarda Kavaklı oyunda dengeyi sağladı ve ikinci devrenin başında bulduğu golle öne geçti. Gol sevincini abartan Osman Nuri oyundan atılırken tansiyon bir anda yükseldi.


Gergin geçen son yarım saati 10 kişi tamamlayan Kavaklı faul verilmesi gereken karambolde yediği golle galibiyetten oldu. Maça çıkacak 11 kişiyi bir araya getirmekte zorlanan Kavaklı da sahaya giriş kartı olan yöneticinin, yardımcı antrenörün tribünde olması esame listesini imzalamak için bile soyunma odasına inmemesi yadırganırken yönetimle anlaşmazlığa düşüp takımı terk eden Mehmet, Cihan, Yalçın, Mustafa, Nazif gibi köyün çocuklarının fark bekliyorduk beraberliğe üzüldük yorumları ilginçti. Bu maç öncesi ve sonrasında Kavaklı’nın neden şampiyonluktan koptuğunun göstergesiydi.


Stat: Silivri
Hakemler: Gökmen Dağ, Ahmet Ülgensoy, Ersin Timur
Saha Komiseri: Ali Demirci
Kavaklıspor: Zafer 8, Cem 8, Semih 8, Uğur 8, Özcan 8, Ufuk 8, Nuri 8, Samet 8, Seyhan 8, Tufan 8
Teknik Direktör: Cemil Kenar
İncirtepe: Hakan 8, Ramazan 8, Özcan 8, Ufuk 8, Yunus 8, Mesut 8, Çağatay 8, Kemal 8, Ümit 8, Mahir 8, Uğur 8 (46’ Nazmi 8)
Teknik Direktör: Can Cüneyt Ömeroğlu
Goller: 57’ Nuri Kavaklı, 79’ Nazmi İncirtepe
Kırmızı kart: 58 Nuri Kavaklı


HABER-FOTOĞRAF: ENGİN AKIN
 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus