23 Ekim 2017 02:16

İncilipınargücü tarih yazmaya devam ediyor

Denizli 1. Amatör Küme'nin 2.haftasında, Sarayköy Efelerspor'a konuk olan İncilipınargücü, rakibini 4-1 gibi net bir skorla mağlup ederek liderliğini sürdürdü.


Denizli 1. Amatör Küme'nin 2.haftasında, Sarayköy Efelerspor'a konuk olan İncilipınargücü, rakibini 4-1 gibi net bir skorla mağlup ederek liderliğini sürdürdü. Grubun 2'de 2 yapan tek takımı olan genç ekip, taraflı tarafsız herkesin odak noktası haline geldi.

Bu hafta kalesini 2002 doğumlu kaleciye emanet eden teknik direktör Behçet Arım; "Kalecimiz henüz 15 yaşında, santraforumuz 15 yaşında. Takım kaptanımız 2000 doğumlu, henüz 17 yaşında. Bu hafta ideal takımımızdan; cezalılar, sakatlıklar ve dershane programları yüzünden 4 as oyuncumuzdan yoksun maça çıktık. Maçın ilk dakikalarında kaptan Berkay Kaya'nın golü ile öne de geçtik, sonrasında bireysel bir hatayla gelen penaltıyla eşitliği yakaladılar. Ancak 2.yarıda sahaya ağırlığını koyan, yaşları küçük yürekleri kocaman öğrencilerimi bu muhteşem zaferden dolayı bir kez daha kutluyorum. Ayrıca bu başarıların yakalanmasında, her fırsatta bize büyük fedakarlıklar yaparak destek olan futbolcu velilerine teşekkür etmek istiyorum. Topal Kadir Unlu Mamulleri yetkilisi Can Zıbıncı'ya da ayrıca teşekkür ederim" dedi.

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus