19 Aralık 2010 11:06

İlk şampiyon kupasına kavuştu!İstanbul 1. Amatör Lig 12. Grup’ta şampiyonluğu geçen hafta garantileyen ve bu ligde mutlu sona ulaşan ilk takım olan Arnavutköy Belediyespor, Madenspor karşılaşması öncesi kupasını aldı.

Arnavutköy Hasan Doğan Stadı şampiyonluk kutlamaları içinadeta gelin gibi süslenirken, Arnavutköylüler de takımlarının mutlu gününde tribünleri doldurdular. TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu ve TFFHGD İstanbul Şube Başkanı Ahmet Şahin Hasan Doğan Stadı’na gelerek Yeşil-Beyazlılar’ın şampiyonluk kupasını birlikte verdiler. Ekşioğlu burada futbolculara hitaben yaptığı konuşmada, İstanbul 1. Amatör Lig’in ilk şampiyonu olmaları vesilesiyle tüm ekibi kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Daha sonra oynanan karşılaşmada Arnavutköy Belediyespor, Sarıyer temsilcisi Madenspor’u 4-1 yenerek kayıpsız yoluna devam etti.

STAT: Arnavutköy Hasan Doğan
HAKEMLER: Korkut Hekim, Musa Göçer, Erdem Duvarcı
ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR: Hakan, Suat, Can, Fatih, Cenker, Barış, Seyit, Ramazan, Erkan, Mustafa, Vardar (İlkay, Hamza, Mahmut, Fatih, Yücel, Okan, Sercan)
TEKNİK DİREKTÖR: Adnan Keskin
MADENSPOR: Gökhan, Hakan, Ahmet, Bayram, Veysel, Sercan, Engin, Fatih, Mustafa, Mutu, Can (Ceyhun, Deniz, Levent, Ufuk, Nusret, Alican)
TEKNİK DİREKTÖR: Hasan Altay

HABER-FOTOĞRAF: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus