28 Eylül 2008 05:12

İkisine de yaramadı


ÇELİKTEPESPOR: 2 MURADİYESPOR: 2

HABER: ERDEM DERELİ
İstanbul 1. Amatör Küme 15. Grup'un iki güçlü ekibini karşı karşıya getiren maçta Çeliktepespor ve Muradiyespor 2-2 berabere kaldı. Böylece iki takım da lider Yenigayret'in puan kaybettiği haftada zirveye oturma şansını yitirdi.
İlk yarı Beşiktaş temsilcisi Muradiye'nin etkili oyunuyla başladı. Üst üste ataklar yapan Kırmızı-Siyahlılar dakika 36'da istediği golü buldu. Korner atışından gelen topu Çeliktepe defansı uzaklaştırmak isterken top Muradiyelı oyuncuya çarptı ve meşin yuvarlak direk dibinde 8 numaralı Muradiyeli oyuncunun kafasında ağlarla buluştu. Gol sonrası ofsayt tartışmaları yaşandı. Devre, Muradiyespor'un 1-0 üstünlüğüyle sona erdi.
İkinci devrede işler tersine döndü ve maça 3-5-2 taktiğiyle çıkan Çeliktepe daha etkili olmaya başladı. Çeliktepeli 9 numaralı genç forvetin attığı şık golle Sarı-Siyahlılar beraberliği sağladı. Çeliktepe ataklarını daha da sıklaştırsa da savunmada büyük boşluklar verdi. Ve Muradiye kontratak sonucu boş pozisyonda golünü attı: 1-2.
Golü yiyen Çelıktepe tekrar ataklara başladı ve oyuna sonradan gıren 16 numaralı genç futbolcu bir karambolde topu çok şık şekilde ağlara yolladı: 2-2. Maçın 90. dakikasında ilk olarak Çeliktepe, sonrasında Muradiye yüzde 100'lük goller kaçırdı. Son saniyelerde Muradiye kaptanı itirazlardan dolayı ikinci sarı karttan atıldı ve maç bu skorla; 2-2 sona erdi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus