22 Aralık 2011 10:06

İGDAŞ’lı Turgay büyük düşünüyor


İstanbul 1.Amatör Küme ekiplerinden İGDAŞ'ta ön libero ve stoper mevkinde görev  yapan başarılı futbolcusu Turgay Girşita sergilediği iyi futbolla  dikkatleri çekiyor.
 
Yerel Futbol Sitesine  açıklamalarda bulunan başarılı oyuncu Turgay İGDAŞ ’da ilk lisansını çıkaran genç oyuncu 1992 Sakarya Doğumlu, 1.87  boyu olan Turgut Girişta 2005 yılında lisanslı futbolcu  olarak üç yıl forma giydikten sonra 2009 yılında Anadolu Üsküdar transfer oldum. Burada bir yıl forma giydikten sonra bazı nedenlerden dolayı eski kulübüm İGDAŞ’a geri döndüm ve 2 yıldırda kulübümün başarsı için ter döküyorum. Benim bu günlere gelmemde çok büyük emekleri olan Nevzat Kunduracı ve Hasan Aslan hocalarıma sonsuz teşekkür ederim.
 
2011 2012 sezonuna başlarken bir çok takımla görüştüm.2011-2012 sezonunuda iyi bir şekilde geçirip daha iyi yerlerde olmak istiyorum.Hedefim Bank Asya Süper Lig, küçük düşünmüyorum bunun içinde çok calışıyorum herşeyimi bütün hayatımı bunun üstüne kurdum.
 
Egemen Korkamza hayranıyım;
Beşiktaş'lı Egemen Korkmaz hayranıyım her zamanda örnek alıyorum onun gibi biri olmak istiyorum. Stoper ve ön libero oynuyorum ama ağırlıklı stoper oynadım iki mevkıde de verimli olduğumu düşünüyorum. Hocalarım bana verdiği görevi en iyi şekilde elimden geleni değil fazlasını vererek sahaya yansıtmaya çalışırım onların bana olan güvenlerini boşa çıkarmamak için çok çalışıyorum hırslıyım yenilgiye kesinlikle tahammül edemiyorum yenildiğimiz gün benim için en berbat gün olduğunu düşünürüm.
 
 
HABER VE FOTOĞRAF: YILMAZ AKTEPE 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus