08 Aralık 2011 10:08

İFA’da Uğur Balcıoğlu istifa etti


İstanbul Süper Amatör Lig, 5. grup ekiplerinden İFA’da Teknik Direktör Uğur Balcıoğlu son haftalarda alınan başarısız sonuçlardan sonra İFA Spor Yönetim Kurulu ile anlaşarak görüşerek görevinden istifa etmek istediğini belirtti. İFA Spor, Uğur Balcıoğlu ile 12 maçta 14 puan toplamış ve ligde 9. sırada yer alıyordu.Kan değişikliği için Kulüp Yönetimin önünü açtı!
İstanbul Süper Amatör Lig, 5. grupta mücadele eden Küçükçekmece temsilcisi İFA’da dün bir gelişme yaşandı. Ligde istediği sonuçları bir türlü alamayan kırmızı-yeşilli takımda Teknik Direktör Uğur Balcıoğlu, alınan başarısız sonuçlardan sonra takımda kan değişikliğine ihtiyaç olduğunu ifade edip, görevinden istifa etmek istediğini belirtti. Uğur Hocanın bu teklifini görüşen İFA Spor Yönetim Kurulu, Balcıoğlu’na teşekkür ederken istifa teklifini kabul etti.


Yeni Teknik Direktör eski bir İFA’lı!
 
Bu hafta sonu sahasında Çakmakspor ile karşılaşacak Küçükçekmece temsilcisinde Kulüp Yönetimi, bu sezon İstanbul Süper Amatör Lig’de görev yapmış olan ve geçmiş dönemlerde de İFA’da başarılı olmuş bir Teknik Direktör ile anlaştı. İFA’nın yeni Teknik Direktör’ünün adını ilerleyen saatlerde sitemizden öğrenebilirsiniz.


HABER-FOTOĞRAF: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus