19 Aralık 2011 10:31

İFA, şeytanın bacağını kırdı


ALİBEYKÖY PARSELLER :1 İFA SPOR KULÜBÜ :3
İstanbul Süper Amatör Lig, 5. grupta, Alibeyköy Saha Yokuşu Karadolap Sahasında, ligde alt sıraları yakından ilgilendiren maçta, Küçükçekmece temsilcisi İFA,  A. Parseller’i, Muhammed Ali, Veysel ve Özkan’ın attığı goller ile 3-1 mağlup etti ve 4 hafta sonra ilk defa puan ile tanışmış oldu. İFA bu galibiyet ile puanını 17 yaptı. Alibeyköy Parseller’in tek golü ise Osman’dan geldi.


Alibeyköy’de, Eyüp Belediyesinin hizmete sunduğu Saha Yokuşu’ndaki sahada oynanan müsabakada, 17 Aralık 2011 Cumartesi günü tüm İstanbul’u etkileyen şiddetli Lodos’un olumsuz etkilediği sahada her iki takımda hem birbirleriyle hem de olumsuz hava koşulları ile mücadele etmek zorunda kaldılar.


İFA çok süratli başladı
Geçen hafta sahasında Çakmakspor’a mağlup olan düşme potasının sadece bir sıra üstünde bulunan Küçükçekmece temsilcisi İFA, çok genç bir kadro ile mücadele eden Alibeyköy Parseller karşısında maça çok süratli başladı ve henüz 3. dakikada Muhammed Ali ile 1-0 öne geçti. Bu golden 20 dakika sonra Veysel kırmızı-yeşilleri deplasmanda 2-0 öne geçiren golü kaydetti ve müsabakanın ilk devresi İFA’nın 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.

 
Parseller devamını getiremedi
Müsabakanın ikinci devresine iyi başlayan ev sahibi yeşil-beyazlılar, 55. dakikada kazanılan penaltı Osman’ın gole çevirmesiyle skoru 2-1 getirse de, İFA bu gole 86. dakikada Özkan ile cevap verdi ve müsabaka deplasman ekibinin 3-1 üstünlüğü ile sona erdi.STAT: Alibeyköy Saha Yokuşu Karadolap
HAKEMLER: Erdem İren, Fatih Kömel, Özden İpçi
SAHA KOMİSERİ: Barış Ölmez
ALİBEYKÖY PARSELLER: Enes Yaser, Arif, Kemal, Mustafa, Ömer, Tarık, Caner, Osman, Sefa, Eren, Gürkay
TEKNİK DİREKTÖR: Fuat Akbulat
İFA: Lokman, Faruk, V. Adem, Serkay, Hüseyin, Hasan, Muhammed Ali, Engin, Muttalip, Veysel, Özkan
TEKNİK DİREKTÖR: Tanzer Polat

GOLLER: Osman/ Muhammed Ali, Veysel, Özkan

 

HABER-FOTOĞRAF: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus