26 Aralık 2015 02:00

İASKF Beykoz'lu özel sporcuları ağırladıİASKF, İstinye'de bulunan Orhan Saka Amatörler Evinde Beykoz Özel Eğitim Merkezi öğretmenlerini, öğrencilerini ve okulun özel sporcularını ağırladı. 23 Aralık Çarşamba günü TASKK VE İASKF Başkanı Sayın Ali Düşmez'in ev sahipliğinde gerçekleşen program  sabah kahvaltısıyla başladı.Kahvaltı sonrasında özel  sporcular ve diğer öğrenciler şarkılar söyleyerek programda bulunan herkese güzel bir müzik ziyafeti çektiler.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleşen organizasyonda konuklarıyla özel olarak ilgilenen sayın Ali Düşmez'in mutluluğu gözlerinden okunuyordu.Bu özel günle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Okul Müdiresi Şevin Yelseli "Beykoz Özel Eğitim Merkezi öğretmenlerinin ve öğrencilerinin oldukça mutlu ve keyifli bir gün geçirdiğini belirterek,bu mutlu günü bize yaşatan  tüm yetkililere teşekkür ediyorum.Hepinizin bizim,öğrencilerimizin  ve ailelerin kalbinde yeri ayrıdır" diyerek sözlerini tamamladı. Program İASKF tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler verilmesiyle sona erdi.

Daha önce sitemizde haberini yaptığımız Özel sporcular kulübü bu yıl Beykoz ilçesini Özel sporcular liginde temsil edecek.Antrenörlüğünü okul öğretmenlerinden Serdar Batun hocanın yaptığı takımda birbirinden yetenekli 18 sporcu bulunuyor.Antrenmanlarını okula yaklaşık 500 metre  mesafede bulunan Gümüşsuyu Spor Tesislerinde yapan Özel Sporcular Kulübünün değerli antrenörü Serdar Batun,yaptığı açıklamada  amacımız "TOPLUMDA FARKINDALIK YARATMAK. Toplumda özel çocuklarımıza karşı duyarlılık oluşturmak.Bu çocuklarımızın yaşama sevincine bizler de katkı sunmaya çalışıyoruz.  Yaşama sevinçlerini gördükçe en az onlar kadar bizler de mutlu oluyoruz.  Kendilerini ifade etmeleri için onlara yardımcı oluyoruz.Onlarda bu toplumun bir parçası. Spor sayesinde hayata sımsıkı bağlanıyorlar.Bu kulübü de çocuklarımızın hayata daha çabuk adapte olmalarını sağlamak için kurduk.Bizler de öğretmenleri olarak  elimizden gelen her türlü yardımı yapıyoruz.Haftada 3 gün antrenman yapmayı düşünüyoruz.Hava şartlarına göre antrenman programımızda değişiklik olabilir.Bundan sonra antrenmanlarımızı Gümüşsuyu tesislerinde yapacağız.Bu tesisi bize açan tüm yetkililere teşekkür ediyoruz.Bizim için mücadele etmek, sosyalliği sağlamak önemli.Fizik olarak gelişiyor olmaları bizim için önemli. Yenmek yenilmek çok'ta önemli değil ama biz yinede çalışmalarımızın karşılığında kazanmak için mücadele edeceğiz. İlçemizi ve okulumuzu en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşünüyorum"diyerek sözlerini tamamladı.

Bizler de  yüreği yaşama sevinciyle dolu,hayata sımsıkı sarılmış 18 kardeşimize ve Serdar Batun hocamız nezdinde Beykoz Özel Eğitim Merkezi Özel Sporcular Kulübüne  mücadele edecekleri Özel Sporcular Liginde yürekten başarılar diliyoruz.

Fotoğraflar için TFF İstanbul sitesine ve Özel Sporcular Kulübü Antrenörü Sayın: Serdar Batun Hoca'ya teşekkür ederiz.

YEREL FUTBOL SİTESİ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus