06 Ocak 2017 12:41

Hayri'nin yerini dolduramadılar

Hayri Eron'un oynadığı ve başarılı olduğu kulüpler şimdi eski günlerini arıyor...


Aradan geçen yıllar bizlere bir atasözünü hatırlattı, "Gelen Gideni Aratır..." Bu söz tam da amatör futbolun emektarı HAYRİ ERON için geçerli... HAYRİ ERON'un son yıllarda oynadığı kulüplerin HAYRİ ERON kulüpten ayrıldıktan sonraki durumlarına bakılınca, eski parlak günlerinden oldukça uzakta olduğunuz görüyoruz,isterseniz bu kulüplerin o zaman ki ve şimdiki durumlarına bakalım ve HAYRİ ERON'un ne kadar faydalı bir futbolcu olduğunu hatırlatan bu listeyi dikkatlice okuyunca, sizde bu atasözünü hatırlayacaksınız..

2010-2011 sezonu ALADAĞSPOR BOLU 1.AMATÖRDE, HAYRİ ERON lu kadrosu ile şampiyonluğu son haftalarda kaybederken bugün ise ligde puansız durumda...2013-2014 sezonunda HAYDARPAŞA DEMİRSPOR HAYRİ ERON lu kadrosuyla mucizeyi başarıp,İSTANBUL 1.AMATÖR LİGDE mucizevi bir şekilde ligde kalırken,2014-2015 sezonunda HAYRİ ERON un KORKUTELİ BELEDİYESPOR ua transfer olduğu sezon,HAYDARPAŞA DEMİRSPOR küme düştü ve hala İSTANBUL 2.AMATÖR LİGDE mücadele ediyor...

2015-2016 sezonu KUNDUSPOR ANTALYA SÜPER AMATÖR LİGDE takımın en tecrübeli ve en kariyerli oyuncusu HAYRİ ERON u kaybettikten sonra küme düşme mücadelesi veriyordu,HAYRİ ERON ise devre arasında gittiği GÜNEŞSPOR ile BİLECİK 1.AMATÖR LİGDE çok daha rahat bir sezon geçiriyordu,aynı GÜNEŞSPOR ise 2016-2017 sezonunda ise HAYRİ ERON gittikten sonra bugün itibariyle küme düşmeme mücadelesi veriyor ve çok zor günler geçiriyor..

Şimdi ise futbol kamuoyunun gözü ise SALİHLİ BELEDİYESPOR a çevrilmiş durumda çünkü,HAYRİ ERON devre arasında olaylı bir şekilde SALİHLİ BELEDİYESPOR dan ayrıldı,SALİHLİ BELEDİYESPOR un MANİSA SÜPER AMATÖR ligde Kİ DURUMU NE OLACAK?şimdi herkesin aklında aynı soru var..

HAYRİ ERON ise onun ne yapacağını futbol kamuoyu çok iyi biliyor ve farkında,devre arasında evraklarını alması durumunda HAYRİ ERON yeni bir kulübe transfer olacak.. Bu ilginç istatistiği sizlerle paylaşmak istedik,İYİ SENELER...

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus