25 Şubat 2009 11:06

Haydi şirketler, turnuvaya!Şirketlerarası Halısaha Futbol Turnuvası 8 Mart'ta başlayacak. Başvurular 2 Mart'a kadar devam edecek. Turnuvanın yönetmeliği şöyle:

1-Turnuvaya katılacak takımlar başvuru belgeleriyle birlikte on beş (15) kişiyi geçmeyecek şekilde oyuncu listesini ve oyuncuların kimlik fotokopisini; en geç 02 MART 2009 günü saat: 19.00 kadar bildirecektir.

2-Fikstür çekimi 03 MART 2009 saat: 20.00 Hamza YERLİKAYA spor kompleksinde yapılacaktır. Çekilişe Takım sorumluları bulunmaları gerekmektedir. Maçlar 08 MART 2009 başlayacaktır.

3-Fikstür çekimine katılmayan takımlar kura sonucundaki eşleşmeyi kabul etmiş sayılırlar.

4-Takımlar maç öncesi 15 kişi listelerinden en az 12 kişi belirleyecek ve görevli kişiye yazılı olarak verilecektir.

5-Takım listesi turnuva bitimine kadar hiçbir suretle değiştirilmeyecektir.

6- Turnuvada en çok (7) as ve (5)yedek oyuncuyla mücadele edilecektir

7-Turnuvaya katılan takımlar gruplara bölünerek lig usulü karşılaşmalar yapılacaktır

8-Turnuva da TFF oyun kuralları geçerlidir

9- Maç sonunda galip gelen takımlar üç (3) puan berabere kalan takımlara karşılıklı birer puan alırlar. Mağlup olan takımlar puan alamazlar

10- Takımlar puan eşitlikleri halinde aralarında yaptıkları maçlar göz önüne alınarak sıralama yapılacaktır. Gol averajına bakılmayacaktır.

11- Maçlar otuz (30) ar dakika iki devre üzerinden oynanacaktır.

12-Takımlar maç saatinden en az on beş(15) dakika önce hazır bulunacaklardır. Geç kalan takımlar hükmen mağlup sayılacak ve skor aleyhlerine 6/0 olacaktır.

13-Alınan sarı ve kırmızı kart cezaları mevut kurallar çerçevesinde değerlendirilecek hakem raporları göz önüne alınacaktır.

14- Turnuvada oyuncu olarak yer alan sporcuların sportif aktivitelerde bulunmalarına engel teşkil eden bir sağlık sorunlarının bulunmaması gerekir. Aksi halde meydana gelebilecek herhangi bir sonuçtan organizasyonumuz sorumlu tutulamaz.

15-Turnuvaya yakışmayacak davranışlarda bulunan ve kuralları ihlal eden takımların durumları organizasyon komitesince görüşülecek ve takımlar turnuvadan ihraç edilecektir.

16-Maçlar Pazar günü oynanacaktır.

17-İlk üçe giren takımlar kupa madalya ve çeşitli hediyelerle ödüllendirilecektir.

18-Turnuvaya katılım bedeli 500,00 YTL dır

19-Maçlarda çıkabilecek olaylarda olay çıkaran takım tesise ve kişilere verdiği zararlardan sorumlu tutulacaktır. Spor tesisi bu takımlardan mahkeme hakkını saklı tutar

20-Turnuvaya katılan takımlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılırlar

21-Sorunların çözümlenmesinde tek yetki, organizasyon komitesidir. Organizasyon Komitesi’nin aldığı kararlar nihaidir.

NOT: Maçlar Hamza YERLİKAYA Spor Kompleksinde oynanacaktır.

Mehmet ÖZTÜRK Bilgi için: 0535 724 37 81

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus