26 Kasım 2008 11:25

'Hastane'nin şifası bu kez kendisine



HASTANEBAYIRI: 6 LAPSEKİSPOR: 0

Çanakkale Süper Amatör Küme'de Hastanebayırıspor kendi sahasında oynadığı karşılaşmada Lapsekispor’u gole boğdu ve kötü gidişe 'dur' dedi.
Karşılaşmaya hızlı başlayan ev sahibi takım henüz müsabakanın 6. dakikasında Birkan Balcı’nın attığı golle 1-0 öne geçerken ilk yarının kalan dakikalarında girdiği gol pozisyonlarını cömertçe harcadı. Kırmızı-Lacivertliler buna karşın 1-0 galip kapadı.
İkinci yarıda üstün oyununu devam ettiren Hastanebayırıspor, 70. dakikada Tolga ile skoru 2-0 yaptı. Bu golden sonra iyice oyundan düşen konuk takım Lapsekispor karşısında ev sahibi takım daha rahat oynamaya başladı. 78. dakikada İlhan takımını 3-0 öne geçirirken, 81. dakikada yine İlhan skoru 4-0 yapan isim oldu. 89 ve 90. dakikalarda Birkan Balcı ile iki gol daha bulan ev sahibi takım karşılaşmadan 6-0 galip ayrılan taraf oldu. Karşılaşmada Birkan Balcı oynadığı futbol ve attığı gollerle yıldızlaştı.

Hakemler: Barış Dinlendi, Mete Zorlucan, Ünal Ürkmez
Hastanebayırıspor: Mehmet Yağız, Gökhan, Soner, Mehmet Kavasoğlu, Emin, Şenol, Erman Erten(İlhan), Levent(Barış), Yoldaş(Tolga), İbrahim,Birkan Balcı
Lapsekispor: Hasan, Mehmet, Erkan, Ayhan(Cihat), Özcan, Kemal, Aykut(İbrahim), Yasin(Selçuk), Hasan Çalışır, Hüseyin, Necati
Goller: Dk 6-89-90 Birkan Balcı, Dk 70 Tolga, Dk 78-81 İlhan
Sarı Kartlar: Gökhan, Yoldaş(Hastanebayırı)/ Necati(Lapsekispor)

Kaynak: Taraftarın sesi gazetesi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus