18 Aralık 2011 10:49

Hasköy'ün farklı kazandığı maçta en iyi hareket Hakem'den...


HASKÖYSPOR: 8 MECİDİYEKÖY TAYFUNSPOR: 0
Yıldıztabya stadında oynan İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grup'un karşılaşmasında tamamı ile gençlere yönelen Mecidiyeköy Tayfun ile iddiasını devem ettirmek isteyen Hasköy karşı karşıya geldiler.
Maçın sonucu  8-0 oldu, ancak her iki takım içinde kaçırdıkları golleri yazmaya kalksaydık çok farklı bir skor çıkardı ortaya.

İlk golü atan Numan sakatlanıp ilk yarı sonuna doğru oyunu terk etmek zorunda kaldı, yerine Ferdi girdi. İlk yarı 3-0 sonuçlandı. İkinci yarı Ferdi’n inde katkılarıyla oyun daha hareketli geçti. İkinci yarıda çok gol kaçmasına rağmen 5 gol atıldı ve maç 8-0 sonuçlandı.
 
Maçta 3 gol atan Hasköysporlu Mahmut ile MecidiyeKöy Tayfun’dan kaptan Ersin oynadıkları oyun ile ön plana çıktılar. Hasköy'ün gollerini,  Numan, Ferit , Mahmut (3), Tugay, Ferdi ve Ozan attılar.
 
Maçın en güzel hareketi Hakemden geldi
Hakemin endirekt vuruş olarak değerlendirdiği bir pozisyonu, Mecidiyeköy Tayfun kaptanı Ersin kaleye gönderdi ve top kimseye değmeden direk gol olunca, herkes sevinmeye başladı, Hasköysporlu oyuncularda üzülecek gibi oldular. Yardımcı Hakem de orta sahaya doğru koştu.
Ancak Hakemin uzun düdüğü ile herkes olduğu yerde kaldı. Vuruş sırasında Hakemin bir eli havada idi ve direk kaleye giden vuruşun gol olarak değeri olmadığını söyleyerek oyunu aut atışı ile başlattı. Hakemi tebrik ederim.


Yardımlarından  dolayı saha komiserimiz Ali Can GÜNAL’a teşekkürlerimizi sunarım.


STAT: Yıldıztabya
HAKEMLER: Ozan Bileyci, Murat Ertaş, Hakan Karaburunoğlu
HASKÖYSPOR : Atakan, Oğuzhan, İbrahim, Ercan, Ozan, Mahmut, Enez, Tugay, Numan, Üves, Ferit
MECİDİYEKÖY TAYFUN : Murat, Recep, Eray, Murat, İdris, Okan, Özen, Ersin, Mazlum, Uğur, Ramazan
 

HABER-FOTOĞRAF: OGÜN KOCA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus