23 Ocak 2017 11:51

Mandıralı: Ben de artık Fikirtepeliyim

Fikirtepe'nin şampiyonluk maçını izleyenler arasında ünlü isimler de vardı


Dün Aydınlıspor'u 6-0 gibi farklı bir skorla geçerek ligin bitmesine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan eden ve tekrar Süper Amatör Lig'e çıkan Fikirtepe Dumlupınarspor'u Selimiye Stadı'nda destekleyeler arasında ünlü isimler de vardı.

 

Futbol dünyamızın efsane oyuncularından Trabzonsporlu  Hami Mandıralı ile Fenerbahçeli  Erdi Demir ve Nurettin Yıldız Fikirtepe'yi bu önemli maçta yalnız bırakmayarak futbolculara maçtan önce moral verdiler.

Maçı, Fikirtepe Dumlupınarspor Başkanı Yalçın Yalçın ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte seyreden yıldız futbolculara seyirciler de büyük ilgi gösterdi.

 

Fikirtepe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bugün üç futbolcuyu ziyaret ederek teşekkür etti.Hami bu ziyaret sırasında ''ben de artık Fikirtepeliyim'' dedi.

 

Fikirtepe Dumlupınarspor Yöneticisi Murat Ünal,Yerel Futbol'a yaptığı açıklamada kendilerini bu önemli maçta yalnız bırakmayarak takımına destek olan taraftarlarına sonsuz teşekkür ettiğini belirtti. Selimiye Stadı'nda tarihi bir kalabalık olduğunu söyleyen Ünal,taraftarın desteğini arkamızda gördüğümüz sürece daha büyük hedeflere imza atacaklarını açıkladı.

HABER:ARİF DOĞAN

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus