26 Aralık 2014 12:00

HALİDE EDİP ADIVAR KADROSUNU YENİLİYORTFF 3.Lig ekiplerinden Halide Edip Adıvar, ilk yarının sona ermesi ve transfer döneminin yaklaşması ile hareketli günler yaşamaya başladı.

Şişli’de bir Mahallenin takımı olan, ancak verdiği inanılmaz mücadelenin ardından Profesyonel Lige çıkan kırmızı-beyazlılar, ligde ilk yarıda istedikleri performansı sergileyememişti.

Bütün yük Başkan’ın omuzlarında
Tesisi olmayan, bununla birlikte sabit geliri de bulunmayan ve 10 yıldır her platformda Kulübü için canını dişine takan Başkan Sedat Cengiz’in özverili çabalarıyla ayakta durmaya çalışan Halide Edip Adıvar, kadrosuna yapacağı takviyelerle 3.Ligdeki ilk yılında kümede kalmak istiyor.

4 futbolcu ayrıldı
İlk yarıda 3 galibiyet, 4 beraberlik ve 10 mağlubiyet alan TFF 3.Lig 2.Grup temsilcisinde Başkan Sedat Cengiz ile geçtiğimiz günlerde görüşen 4 futbolcunun mukavelesi karşılıklı olarak feshedildi. 9 Ocak Cuma günü Kulübe destek sağlamak için Dayanışma Gecesi düzenleyecek olan kırmızı-beyazlılarda kaleci Halim Altaş, Erkan İnan, Burak Işıkay ve kaleci Bülent Sağlam giden oyuncular olurken, transfer döneminin başlaması ile kadroya önemli takviyeler yapılacağı ve ikinci yarıda ligde kalmak için büyük bir mücadele verileceği öğrenildi.


HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus