17 Aralık 2017 11:27

Hakeme kafa attı maç tatil edildi

Yeldeğirmeni-Maltepe Yıldızspor maçı yarıda kaldı


İstanbul 1.Amatör Lig 18.Grupta mücadele eden Yeldeğirmenispor sahasında Maltepe Yıldızspor'u ağırlarken maçın 25.dakikasında çirkin bir olay yaşandı. Ev sahibi takım Yeldeğirmeni'nin futbolcusu Taha Çevik rakibiyle tartıştı ve kırmızı kart gördü. 

Çılgına döndü ve hakeme kafa attı

Ev sahibi ekibin futbolcusu Taha Çevik gördüğü kırmızı karttan sonra adeta çılgına döndü ve hakeme kafa attı. Bu tatsız olaydan sonra hakem maçı tatil etti. Müsabakanın 3-0 Maltepe Yıldızspor lehinde sonuçlanması bekleniyor. Hakemin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Yeldeğirmenispor Yöneticisi Ahmet Feyzi Yücer'den özür mesajı

Yaşanan tatsız olayın ardından büyük bir üzüntü yaşayan, ve sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile tüm Amatör Lig camiasından ve hakemden özür dileyen Yeldeğirmenispor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yücer: ''66 yıllık koca bir Yeldeğirmeni camiası bunu hiç mi hiç hak etmemişti. 20 yıllık yöneticilik hayatımda ben böyle bisey yaşamadım, kulübümü böyle bir utanç tablosuyla karşı karşıya görmedim. Ben hayatta sadece ve sadece babam vefat ettiği gün bu kadar üzülmüştüm, bir de bugün. Baska da izahatım söyleyecek sözüm yok bu saatten sonra. Tüm hakem camiasından, TFF İstanbul İl Temsilciliğinden ve Tüm Amatör futbol camiasından kulübümün adının böyle bir utanç tablosuyla karşı karşıya kalıp anılmasından dolayı özür diliyorum hakkınızı helal edin'' ifadelerini kullandı.

Muhabir : Can Mutlu

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus