05 Ocak 2017 10:35

Hakan Tedik Soğuksuspor'da

Karabük temsilcisi 100. Yıl Soğuksuspor, tecrübeli stoperle anlaştı.


Karabük amatör kümenin transferde sessiz takımlarından Soğuksuspor, geçen sezon Safranboluspor'un şampiyonluğunda büyük katkısı olan tecrübeli stoper Hakan Tedik ile her konuda anlaşarak bombayı patlattı.

100. Yıl Gençlikspor'un kapanmasından sonra oradan alınan tecrübeli oyuncularla ligde iddialı takımlar arasına giren Soğuksuspor'da hedef şampiyonluk olarak belirlendi.

Soğuksuspor Başkanı Cumhur Yılmaz, "Takımıza çok tecrübeli bir oyuncu kattık. Hakan Tedik ile şampiyonluk için daha da güçlendik. Tecrübeli oyuncunun tecrübesinden yararlanacağız. Puan durumu kimseyi yanıltmasın, ilk dörde girecek takımlar play-off oynamaya hak kazanacağından, play-off oynamak için şüphemiz yok. Tecrübeli yıldız bir oyuncuyla daha görüşmelerimiz sürüyor, anlaşabilirsek onu da takımımıza katacağız inşallah" ifadelerini kullandı. 

PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN

'Soğuksuspor beni çok istedi'
Tecrübeli oyuncu Hakan Tedik ise yaptığı değerlendirmede, "Soğuksuspor'a geldiğim için mutluyum. Görüştüğüm 2-3 takım daha vardı, Soğuksuspor beni çok istedi, ben de başkanı kıramadım ve anlaştık. İki taraf için de hayırlı olsun. Hep hedefi olan takımlarda oynadım. Soğuksuspor'un da şampiyonluk hedefi var, buna sezon sonunda ulaşacağız. Bize güvenenlerin güvenini boşa çıkarmayacağız Allah'ın izniyle" dedi.

HAKAN TEDİK KİMDİR?
Doğum Yeri: Karabük
Doğum Tarihi: 1987
Mevki: Stoper
Son Oynadığı Kulüp: Safranboluspor
Daha Önce Oynadığı takımlar: Safranboluspor, Soğuksu, Yenicespor, Safranboluspor, Kocaeli Uzuntarla Belediyespor, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, Kardemir Karabükspor

HABER-FOTOĞRAF: MUSTAFA DOĞAN / Karabük

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus