23 Aralık 2011 08:52

Hak eden kazansın…


İstanbul Süper Amatör Lig, 6. grupta bu hafta birbirlerinin rakibi olan Haliçspor Teknik Direktörü Ata Özbay ile Ramispor Teknik Direktörü Osman Kibar, Zara Ekinli Stadında karşılaştılar ve ortaya çok hoş görüntüler çıktı…

21 Aralık 2011 Çarşamba günü oynanan Zara Ekinlispor ile Vefaspor arasındaki karşılaşmayı izlemeye gelenler arasında, bu hafta sonu karşılaşacak olan Haliçspor Teknik Direktörü Ata Özbay ile Ramispor Teknik Direktörü Osman Kibar da vardı.

Guruplarında zor zamanlar geçiren iki takımın teknik adamları her şeye rağmen çok hoş bir sohbette bulundular. Lig öncesindeki sıkıntılara rağmen lig süresince ellerinden gelen her şeyi yapan oyunculara sahip olduklarını vurgulayan Ata Özbay ve Osman Kibar oyuncularından olan memnuniyetlerini dile getirdiler.

Bilindiği üzere yeşil-beyaz'lı ekip geçen sezon sonrasında kulüp lokalinde yeni yapılanmaya gitmiş ve bir sürü masraf etmiş olup, transfer konusunda kısıtlı hareket etmiş ve elindeki kendi oyuncuları ile genç oyuncuları bir araya getirip kurulan takım ile lige başlamıştı.

Ramispor ise kendilerinin geleceği olarak gördükleri sahalarının yapımına odaklanmış ve buna göre hareket ederek önceliklerini bu sahaya ve oluşacak alt yapıya vermişlerdi. Tüm bu olumlu konuşmalardan sonra hafta sonu için birbirlerine başarılar dileyerek ayrılan liglerimizin 2 beyefendi hocasına bizler de başarılar temenni ediyoruz.


HABER-FOTOĞRAF: OGÜN KOCA
 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus