12 Aralık 2014 01:28

HAFTANIN HAKEMLERİ BELLİ OLDU



İstanbul Süper Amatör Ligde, 12 Aralık 2014 Cumartesi ve 13 Aralık 2014 Pazar günleri oynanacak olan maçlarda görev alacak Hakem ve Yardımcı Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1.GRUP 
Albayrak-Irmakspor: Emir Yapıcı
Bostancı-Vefa: Arkın Akgöl
Kartal Çavuşoğlu-Bağlarbaşı: Yusuf Ziya Özkurt
Kocasinan-Kağıthanespor: Ali Uğurtan Demirtaş
Subaşı-Esenyurt: Tolga Mustafa Kanarya
Tunaspor-Tophane Tayfun: Süleyman Yavaşoğlu

2.GRUP
Çayırbaşı-Kuştepe: Emre Kosif
Çekmeköy-Bağcılar: Erkoç Doğan
Hadımköy-Ortaçeşme: İsmail Akbulut
Kadırga-Kartaltepe: Gökhan Gürel
Kartal Bulvar-Sütlüce: Süleyman Özay
Selvispor-Alibeyköyspor: Gökhan Esen

3.GRUP
Ataşehir Çamoluk-Z.Burnu Öz Trabzonlular: Selim Özen
Feriköy-Yahya Kemal: Tolga Akbaba
Gümüşsuyu-Alemdağ: Murat Kantekin
Hasköy-Reşitpaşa: Neşat Vatansever
İstanbul Kastamonu-Öz Alibeyköyspor: Aytaç Geçgel
Küçükköy-Çamlıcaspor: Kadir Cengiz

4.GRUP
Bakırköy-Çankırı Maruf: Tayfun Yurdakul
İstanbul Sinop-Paşabahçe: Fahri Var
Rami-Kurtköy: Taylan Özgür Arslan
Selimpaşa-Gazi Mahallesi: Murat Toraman
Vardar-Sanayi Mahallesi: Veysel Karatapan
Zeytinburnu Yıldız-Dudullu: Süleyman Özdemir

5.GRUP
Çağlayan Gençlerbirliği-Taksim: Sertan Deniz
Gülsuyu-Yamanspor: Rauf Tacettin Holdur
Güneşli-Ömerli Köyü: Serkan Karaca
Kocamustafapaşa-Ayazağa: Cem Koyun
Kulaksız Okspor-Zara Ekinli: İbrahim Erman Kartaler
Şile-Z. Burnu Damlaspor: Sedat Etik

6.GRUP
Güngören-İstanbul Bayburtspor: Kemal Küçükuysal
İstanbul Teknik Üniversitesi-İçerenköy İY: Erhan Sargın
Ortaköy-İstanbul Malatya: Ali Sarısoy
Silivri Alibey-İstanbulspor: Volkan Karataş
Sultanbeyli-Osmaniye İstiklal: Emre Türkmen
Yeşilova Esnaf-Şile Yıldız: Gökmen Dağ


7.GRUP
Batı Trakya Türkleri-Fatih Mimarsinan: Serhat Celal Özağdaş
Beşyüzevler-Kartal Belediyespor: Cüneyt Yıldız
Beykoz-Esenyurt İncirtepe: Hakan Karaburunoğlu
Örnektepe-Mecidiyeköy: Serhat Ateş
Sultangazi Esentepe-Selimiye: Turgay Güzel
Yeniköy-Okmeydanı Fetih: Sertan Bakan


8.GRUP
Alibeyköy Parseller-Adalar: Ercan Olgun
Çeliktepe-Kaynarca: Recep Buğra Çetin
Sarıyer Yeni Mahalle-Nişantaşı: İsmail Şen
Yeşilköy-Galata: Okan Akın
Yıldırım Bosna-Gürpınar: Emre Yüksel

Not: Müsabakalarda Hakem değişiklikleri olabilir. Müsabakalarda görev alacak tüm Hakemlerimize başarılar diliyor, Hakem şansının daima yanlarında olmasını temenni ediyoruz.


Kaynak: İstanbul İl Hakem Kurulu Resmi Sitesi





PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus