09 Aralık 2008 01:11

Hadımköy, liderliği Silivri'de bıraktıALİBEYSPOR: 0 HADIMKÖYSPOR: 0

YORUM-FOTO: BENAN DİKER
İstanbul Süper Amatör Küme 3. Grup’ta Hadımköyspor grubunun mütevazi ve iyi takımlarından Alibeyspor karşısında ummadığı bir beraberlik alarak liderliği 1 hafta sonra yeniden Ümraniyespor’a kaptırdı.
İlk yarısı orta saha mücadelesi şeklinde geçen mücadelede son yarım saatte oyuna ağırlığını koyan misafir yeşil-siyahlılar oyunu rakip yarı sahaya yıksa da aradığı golü bulamayıp günün başarılı ismi kaleci Ömer’i geçemedi.
Ev sahibi Alibey ise genç kadrosuyla güçlü rakibi karşısında iyi bir mücadele örneği sergileyerek istediği 1 puanı elde etti.
Hadımköyspor ise derli toplu ve iyi bir takım görüntüsü verdi. Gol bulamamasına rağmen oynanan pozitif futbol ilerisi için umut verirken Kocaeli Suadiye Belediyespor’un geçen seneki golcüsü Yavuz yeni takımı Hadımköyspor’a her geçen gün daha fazla katkı sağlayacağının sinyallerini verdi.

Stat: Silivri
Hakemler: Bülent Sağıroğlu** Çağlar Fırat Vatan** Deniz Caner Özaral**
Alibeyspor: Ömer*** Murat*** Yusuf*** Okan*** Mehmet*** Cenk** Nurşah** Bedri** (57’Gürkan **) Deniz Burak** Tahsin** (56’Ayhan**) Ahmet Barış** (60’Feyyaz**)
Teknik Direktör: Rasim Destanoğlu
Hadımköyspor: Hakan** Cengiz** Muhammet** M.Emin*** Erdoğan** Salim*** Oktay** (46’Şevki**) Ferit** (83’M.Nuri*) Can** (46’Yavuz ***) Onur** İbrahim**
Teknik Direktör: Şükrü Kıroğlu
Sarı Kart: Ömer,Murat,Gürkan / Salim,Onur

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus