06 Aralık 2007 05:23

Güzelce, Anadolu Hisarı'na bileniyor


İstanbul Süper Amatör Küme 2. Grup'ta henüz ilk senesini yaşamasına karşın, ilk yarıyı lider Bakırköyspor'un arkasında ikinci sırada bitiren Güzelcespor, ikinci yarıya hazır.
Kulüp Başkanı Tamer Cambaz, ikinci yarıya iyi başlamak ve devamını getirmek istediklerini söyledi. Ligin ikinci yarısında bu hafta sonunda Gürpınar Belediye Stadı'nda Anadoluhisarı İdman Yurdu ile oynayacaklarını hatırlatan Cambaz, "Güzelcespor olarak teknik heyetimizin nezaretinde iyi bir çalışma yaparak ikinci yarıya hazırlandık. Ligde ikinci yarının ilk maçında Anadolunisarı ile pazar günü Gürpınar sahasında karşı karşıya geleceğiz. Deplasmanda yendiğimiz rakibimiz bizden rövanşı almak isteyecektir. Biz de galip gelerek ligin ikinci yarısına iyi başlamak ve devamını getirmek istiyoruz" dedi.
Zor bir karşılaşma oynayacaklarını belirten Başkan Tamer Cambaz, "Grupta kolay maç yok. Hatta ligin ikinci yarısında oynayacağımız bütün karşılaşmalar zorlu geçecek. Biz bunun farkındayız. İlk karşılaşmada Aanadolu Hisarı'ndan üç puanı alarak sahadan ayrılmak istiyoruz. Bizim için zorlu geçecek karşılaşmayı mutlaka kazanmalıyız" şeklinde konuştu.
Cambaz, bu maç öncesi eksik veya cezalı oyuncularının olmadığının da altını çizdi.

Kaynak: Gerçek Gazete

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus