06 Kasım 2012 06:27

Güzelhisar'ın geleceği spor okulunda yeşeriyor


İstanbul 2. Amatör Lig ekiplerinden Mevlanakapı Güzelhisar Spor Kulubü, altyapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kulüp Yöneticisi Emin Fuat Özcan, futbol oynamak isteyen 1997-2002 arası doğumlu tüm gençleri kulüplerine davet etti.
Kulübün Yönetim Kurulu Üyesi Emin Fuat Özcan Yaptığı Açıklamada, "Öncelikle Yararlı Bireyler Yetiştirmek Olduğunu Söyleyerek Spor Okulumuzda Sporcularımızı Burada Kendi Evlatlarımız Gibi Sahip Çıkarak Okulumuza Katılan Sporcularımızın Bir Yandan Gelişmelerinin Katkıda Bulunmaya Çalışırken Ve Bir Yandan da Yaş Gruplarına Katılacak Sporcuları Takip Ve Tespit Etmeye Çalıştık. Güzelhisar Spor Kulubü'nün Alt Yapısında Oynamak İsteyen Tüm Gençlerimizi Cocuklarımızı Bekliyoruz. 1997,1998,1999,2000,2001,2002 Doğumlu Sporcularımızın Kayıtları Devam Etmektedir. Alt Yapı Hocamız Yılmaz Hoca Nezaretinde Her Cumartesi Saat 08:30-11:00, Her Pazar Saat 10:30-12:00 Arası Yedikule Zigana Halı Saha Tesisleri'nde çalışmalar yapılmaktadır" dedi.


Özcan, "Hazırlık müsabakalarıyla çocuklarımızın teknik kapasitelerini daha iyi gözlemlemekteyiz. Ancak, Futbol Okulu öğrenci ailelerine çocuklarınızı maç ortamında izlemesini sağlamak bizlerin görevi... inşallah gelecekte sizlere çocuklarınızın yeteneklerini izleteceğiz. Amacımız ve gayemiz sporla büyüyen bir nesil yaratmak. Güzelhisar Spor Kulubü'nün Alt Yapısını Sağlam Temellere Oturtma Noktasına Getirmek İçin Çalışmalarımız Devam Edecektir" ifadelerini kullandı.

Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus