09 Aralık 2008 12:49

'Gurbet derbisi'nde gülen yok


ZARA EKİNLİSPOR: 1 İSTANBUL SİNOPSPOR: 1

HABER-FOTO: ÖNER YIĞRIK
İstanbul Süper Amatör Küme 3. Grup’ta oynanan maçta Zara Ekinlispor sahasında konuk ettiği Sefaköy temsilcisi İstanbul Sinopspor ile 1-1 berabere kaldı.
Sultançiftliği Zara Ekinli Stadı’ndaki maça iki takım da temkinli bir oyun anlayışı içinde başladı. İlk yarı ev sahibi olan Zara Ekinlispor kontrataklarla rakip kalede etkili olmaya çalıştı. İst. Sinop çok iyi savunma yaparak rakibinin ataklarını kesti. Konuk ekip zaman zaman cılız ataklarla rakip kalede pozisyonlar bulmaya çalıştı fakat başarılı olamadı. İlk yarı golsüz sona erdi.
İkinci yarının başlama vuruşu ile ataklarını sıklaştıran Z.Ekinli 48’de Murat ile 1-0 öne geçti. Golden sonra oyunda topun hakimi Z.Ekinlispor’du. Ancak ani gelişen bir İst. Sinop atağında ceza sahası içinde Hasan’a yapılan faul sonrası hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi. Penaltıyı kullanan Volkan 53’te durumu 1-1’e getirdi. 90’da Z. Ekinli’den Hasan çift sarı karttan oyun dışı kaldı ve maç 1-1 sona erdi.

Stat: Zara Ekinli
Hakemler: Fehmi Es, Cengiz Ateş, Okan Akbal
Zara Ekinlispor: 1-İdris** 2-Osman** 3-Burak** (14-Engin**) 4-Serdal** 5-Hasan** 6-Gökhan** 7-Ömer** 8-Ümit ** (16-Semih**)** 9-Murat*** 10-Vahap*** 11-Olcay**
İstanbul Sinopspor: 1 Ferdi** 2-Muharrem** 3-Ufuk** 4-Sami** 5-Uğur** 6-Volkan** 7-Okan** 8-Hasan** 9-Çetin** 10-Mahmut** 11-Uğur**
Goller: Murat (48) / Fatih (53 pen)
---
Sahada yardımlarını eksik etmeyen Hakem Gözlemcisi Osman KADIOĞLU’na, Yerel Futbol Sitesi'ne göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus