22 Aralık 2014 07:06

GÜNGÖRENSPOR İLK KEZ YENİLDİ


İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grup'ta lider Güngörenspor deplasmanda Osmaniye İstiklalspor'a 3-0 mağlup oldu ve 16 hafta sonra ligdeki ilk yenilgisini aldı.
Maç yoğun yağış altında oynandı ve de havanın yağmurlu olmasına rağmen hem İstiklal taraftarı hem de Güngören taraftarları takımlarını destekledi. Maça her iki takım çok  hızlı başladı. 


Güngören erken 10 kişi kaldı
Karşılaşmada ilk sarı kart 7.dakikada Güngörenspor'da Mahsun'a çıktı. Mahsun bu karttan 3 dakika sonra ikinci sarı kartı gördü ve kırmızı kartla ihraç edildi.İkinci yarıda Osmaniye İstiklalspor'un atakları arttı.
76.dakikada Osmaniye İstiklalspor'da kaleci Eyüp rakibini düşürdü ve maçın Hakemi Yalçın Taşkınfurat beyaz noktayı gösterdi. Topun başına geçen İlker sarı yeşillileri öne geçirdi. 1-0 Yediği golden sonra çabuk toparlanan Güngörenspor rakip takımın kalecisi Erdoğan'ı geçemedi. 83.dakikada Özgür Yıldırım'ın kaleciye pası kısa düştü ve Fatih topu kaparak ağlara gönderdi.2-0 86.dakikada Murat Erdi defansın hatasını değerlendirdi ve farkı 3'e çıkarttı. Karşılaşmada başka gol sesi çıkmazken Osmaniye İstiklalspor zorlu maçı 3-0 kazandı.


Karşılaşmanın Saha Komiseri Önder Denli'ye yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

HABER-FOTOĞRAF: ALPER KADEROĞLUPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus