14 Ocak 2017 08:22

Gülten Mat ebediyete uğurlandı

Adem Mat’ın önceki gün tedavi gördüğü hastanede vefat ederek hayata gözlerini yuman annesi Gülten Mat (72) son yolculuğuna uğurlandı


TFF Eski İstanbul İl Temsilci Vekili ve Arena Olimpikspor Başkanı Adem Mat’ın önceki gün tedavi gördüğü hastanede vefat ederek hayata gözlerini yuman annesi Gülten Mat (72) son yolculuğuna uğurlandı. Gülten Mat Kasımpaşa Merkez Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından dualarla ve gözyaşlarıyla Kasımpaşa Kulaksız aile kabristanlığına defnedildi.

Cenazeye katılımın üst seviyede olduğu gözlenirken, Türkiye Futbol Federasyonunu Yönetim Kurulu Üyesi, İASKF ve TASKK Başkanı Ali Düşmez ve İstanbul futbolunun önde gelen isimleri cenazede hazır bulundu. Spor camiasından bir çok kişinin katılım gösterdiği cenaze töreninde Adem Mat ve ailesinin oldukça üzgün olduğu gözlendi. Bu acı günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dost, akraba, arkadaşları ve sevenlerine teşekkür eden Adem Mat, “Acı günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, uzaktan ve yakından cenaze töreninde yer alan ve iştirak eden tüm dostlarımıza Mat Ailesi olarak teşekkür ediyorum, herkesten Allah razı olsun” dedi. 

HABER: İBRAHİM KESKİN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus