19 Aralık 2010 02:59

Gol düellosunda gülen olmadıBÜYÜKDERESPOR: 3 1907 ATAKÖY ÇOBANÇEŞMESPOR : 3


İstanbul 1.Amatör Küme 8.Grup'ta haftanın zevkli mücadelesinde Büyükderespor ile 1907 Ataköy Çobançeşmespor karşılaştı. Bol gollü geçen müsabakanın sonunda Büyükdere ile 1907 Ataköy Çobançeşme 3-3 berabere kaldı.


Çayırbaşı Stadı'ndaki karşılaşmaya Bakırköytemsilcisi Ataköy Çobançeşme'nin başlama vuruşı ile başlandı. İlk dakikalarda taraftar desteğinide arkasına alan Büyükdere daha etiliydi.


Ataköy Çobançeşme erken 10 kişi kaldı;


Maçın 43.dakıkasında Büyükdere'de Erdal,Ataköy Çobançeşme ceza alanı içinde,Tolgahan'ın sert müdalesi sonuncunda yerde kaldı, hakem bu pozisyondan sonra Tolgahan'ı kırmızı-kartla oyun dışına gönderdi ve pozisyonda penaltı noktasına hükmetti.Topun başına Büyükdere'de Oğuzhan geçti, topla kaleci ayrı köşelere göndererek topu ağlara gönderdi. 1-0.
İlk yarı 1-0 Büyükdere'nin üstünlüğü ile sonuçlandı.
50. dakikada Büyükdere'de sağ kanatdan hızla ceza sahasına giren Erdal topu sol direke sert ve düzgün vurarak 2.kez topu Ataköy Çobançeşme ağlarına gönderdi. 2-0.

Bu dakikadan sonra Büyükdere'de Serkan peş peşe mutlak golleri kaçırırken Ataköy Çobançeşme'de Mert imkansızları başarmaya devam etti ve mutlak golleri auta attı.


Ataköy Çobançeşme'nin 76 dakikada sağ taraftan kullandığı kornerde,Büyükdere ceza alanı içinde tam bir karambol oluştu. En son topla buluşan Ömer  topu ağlarla gönderdi: 2-1
85. dakikada Ataköy Çobançeşme'de Ömer orta sahadan topu aldı, arkadaşıyla verkaç yaptı, sonra ceza sahası dışından güzel ve sert bir vuruşla topu ağlara göndererek skoru eşitledi: 2-2.
87. dakikada  Büyükdere'de Erdal'ın pası ile buluşan Mert sol çaprazdan kalecinin uzanamayacağı köşeye topu yollayınca skoru 3-2 yaptı.

Büyükdere de 10 kişi
Herkes maç bu skor ile bitecek diyordu ki ve Büyükdere 10 kişi kaldı.

90. dakikada, Ataköy Çobançeşme'nin belki de son atağında soldan kullanılan köşe atışında topa ceza sahası içinde elle müdahale eden Oğuz penaltıya sebep olurken kendisi de kırmızı kart ile oyun dışında kaldı.Penaltıyı kullanan Ziya Ataköy Çobançeşme adına maçta skoru tekrar eşitledi: 3-3.

Maç sonu gerginlik
Karşılaşma 3-3 beraberlikle sonuçlanırken, maçtan sonra her iki takım oyuncuları arasında tatsızlılar yaşandı. Olaylar emniyet güçlerinin araya girmesiyle sona erdi.

HABER VE FOTOĞRAF: FERDİ ERDEM

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus