26 Aralık 2014 10:15

GÖKÇE: HİÇ KİMSE KULÜBÜN ÜZERİNDE OLAMAZTFF 3.Lig ekiplerinden Çatalcaspor’un Başkanı Hasan Gökçe yaptığı açıklamada birçok konuya aydınlık getirdi. Gökçe'nin bazı sözleri çok tartışılacak türden.


Çatalcaspor’un ilk devrenin son maçında Silivri Stadında oynadığı Manavgatspor maçının 33. dakikasından oyundan alındığına büyük tepki gösteren ve formasını yere bırakarak soyunma odalarının yolunu tutan tecrübeli oyuncu Hurşid için Kulüp Başkanı Hasan Gökçe’den beklenen açıklama geldi. Başkan Gökçe, hiçbir kimsenin Çatalcaspor kulübünün üzerinde olamayacağını, herkesin haddini bilerek bu camiaya hizmet etmesi gerektiğini söyledi. Bu tür davranışlara asla müsaade etmeyeceklerini söyleyen Başkan Hasan Gökçe, hiç kimsenin gözünün yaşına bakma gibi bir lükslerinin olmadığını, camiaya zarar veren kişiler için gerekli yaptırımı yapabileceklerini söyleyerek aba altından bir anlamda sopayı göstermiş oldu.

Teknik kadronun raporunu bekliyoruz
Konu üzerine gazetemize bir açıklama yapan Başkan Hasan Gökçe, “Hurşid’in davranışı af edilemez derecede. Bu olay tamamen yönetimin takdiridir. Bu davranış ne kadarda Kadir Akbulut’a da olsa, Kadir Akbulut Çatalcaspor’un hocasıdır. Ona yapılan davranış yönetime de yapılmış sayarım. Yapılması neyse onu yapar yolumuza devam ederiz. Hakkımızda hayırlısı neyse o olacaktır. Biz Çatalcaspor olarak hocamızın vereceği rapor doğrusunda hem takviyeye hem devam etmeyeceğimiz arkadaşlarla yollarımızı ayıracağız. Hiç kimse Çatalcaspor’un üstünde olamaz. Gereken neyse onu yaparız, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çatalcaspor’un forması kutsaldır ve yere asla bırakılmaz. Bırakılırsa gereğini de biz yönetim kurulumuz ile birlikte oturur sağlıklı bir şekilde karara bağlarız” dedi.

Hakemler bizi küçük görüyor
Müsabakalarda yaşanan hakem hatalarına da değinen Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe, “Hakemler bizi bu sene küçük gördüler. Aslında hakemler işini yapmalı ve saygınlıklarını arttırmalıdırlar. Hakem demek hakim demektir, haklıyı haksızı saha içerisinde bilmesi gerekiyor. Biz bizi bu sene üzen ve hakkımızı tecelli etmeyen hakemlere hakkımızı helal etmiyoruz. Çatalcaspor’u hiç kimse küçük görmesin. Bu ligde mücadele edip boy gösteriyorsa bu Çatalca halkının eseridir. Bu eseri kolay kolay kimseye yıktırmayız” dedi.

İkinci yarı sahamızda olmak istiyoruz
Sezon başından beri maçlarını Tepecik ve Silivri Statlarında oynayarak adeta göçebe hayatı yaşayan Çatalcaspor, artık bu göçebe duruma son vermek istiyor. Sahalarının yapımının hızla devam ettiğini ve ikinci devrede maçlarını kendi sahalarında oynamak istediklerini söyleyen Başkan Hasan Gökçe, “Şimdiden sezonun ikinci yarısında maçlarımızı kendi stadımızda oynayacağımız günü bekliyoruz. Göçebe hayattan yorulduk. Eğer biz maçlarımızı ilk devrede kendi sahamızda oynasaydık bugün ligde daha üst sıralarda yer ayırdık. Seyirci desteğini rakibe hiç kabul ettiremedik. Deplasmanda oynuyor gibi her maçımızı az sayıda taraftar karşısında oynadık. Artık evimizde oynamak ve taraftarımızın desteğini arkamıza alarak müsabakalara çıkmayı bekliyoruz. Sahadaki eksikleri asgariye indirmek için gerekli çalışmaların hız kazanması için takip ediyoruz. Bizlere kucak açan Tepecikspor ve Silivrispor yönetimine Çatalcaspor camiası ve Çatalca halkı olarak teşekkür ediyoruz. Komşuluk ilişkilerimizi güçlendirdikleri ve Çatalcaspor’a sahip çıkmaları için bir kez daha kendilerine Yönetim Kurulumuz olarak teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


HABER: İBRAHİM KESKİN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus