07 Aralık 2008 01:14

Güllüoğlu'ndan fıstık gibi sonuç


KAĞITHANE GÜLLÜOĞLU: 3 EROKSPOR: 0

YORUMLAYAN: BARBAROS AKKOYUNLU
İstanbul Süper Amatör Küme 6. Grup’ta Kağıthane Güllüoğlupor, Kasımpaşa temsilcisi Erokspor’u 3-0 yenerek averajla liderliğe yükseldi.
Hafta ortasında klasman hakemi Erdoğan Özkaya bu maçta görevlendirilmesine karşın, Özkaya’nın olaylı Bakırköy-Kağıthane Güllüoğlu maçını da yönetmiş olması nedeniyle Kerem Altınçiçek, Ümit Ambar ve Barış Bakay üçlüsüne görev verildi.

KAĞITHANE GÜLLÜOĞLUSPOR: Şükrü ** İsa **** Gülbeyi ** Erkan *** Arda **(Yahya *) Mehmet ** Fırat **** Cumhur *(Salurhan*) Cihan * Turgay **( Bangoura *) Bülent ***
EROKSPOR: Sait ** Bülent ** Ramis * Volkan * Gökhan * Önder Mogan * Cengiz * Naci * (Emre*)(Erhan *) K.Önder *(Murat *) Ali * Mehmet *


ilk yarı:
5.dk Kağıthane Güllüoğlu’nun ilk tehlikeli ve ciddi atağından Cihan topu auta attı.
8.dk Erokspor serbest vuruş kazandı. Naci'nin sert şutu auta gitti.
9.dk Eroksporlu K.Önder'in ciddi şutu defanstan döndü.
14.dk rakibine faul yapan Cengiz sarı kart gördü.
17.dk Cihan uygun pozisyondan yararlanamadı.
Ve dakika 20 GOL! Arda yaklaşık 40 metreden, saatte 80km (futbol otoriteleri öyle söylüyor) hızla vurdu, ağları buldu: 1-0.
32.dk K.Önder, Erok adına bir gol daha kaçırdı.
33.dk Birbirlerine sert giren Arda ve Gökhan müsabakanın hakeminden sarı kart gördüler.
42.dk Arda ile bir pozisyondan daha yararlanamayan Kağıthane Güllüoğlusporsoyunma odasına 1-0 önde gitti.

İkinci yarı:
56.dk GOL! Uzun süre suskun kalan Cihan skoru 2-0'a, Güllüoğluspor'u da averajla liderliğe taşıdı.
60.dk Turgay'ın yatarak volesi tehlike yarattı.
70.dk Bir vole de Cihan'dan ama sonuç yok.
72.dk Arda ceza sahasına çalımlarla girdi ve düşürüldü, hakem ‘oynayın’ dedi.
80.dk Erokspor adına bir gol de Emre kaçırdı.
87.dk GOL! Fırat skoru 3-0 yaptı.

Bakırköyspor'un berabere kalmasıyla liderliğe yükselen Güllüoğlusporlular büyük sevinç yaşadı. Maçın devre arasında seyircilere her maç olduğu gibi lokum ikram eden ve ağızları tatlandıran Kağıthane Güllüoğluspor Kulüp Başkanı Nejat Güllü futbolcularını da unutmadı. Maç başı, bayram ikramiyeleri ve çikolatalarını alan teknik heyet ve futbolcular bayrama mutlu girdiler.

Ben Kağıthane Güllüoğluspor maçlarında doğal olarak farklı şeyler beklemekteyim.Maddiyat olarak güçlü, ameliyat olmadan evvel hemen hemen her antrenmanda eşofmanını giyerek futbolcularla birlikte oynayan bir başkan.Eh, bana da iyi bir hafta sonu eğlencesi ve işi show’a dönüştürmesini bekliyorum futbolcu kardeşlerimizden.Skora bakıp aldanmayalım.Mesut Şeref hoca ve Deniz hocanın gayretlerini biraz sahaya yansıtsalar (bakın biraz diyorum)işte o zaman seyretmek istediğimiz Kağıthane Güllüoğlu'nu göreceğiz sahada.

Spor ailesinin Mübarek kurban bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, bu mübarek bayramın camiamıza sağlık, esenlik ve huzur getirmesini temenni ederim.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus