04 Şubat 2009 12:36

Gençlergücü'nde geri sayım başladıHABER: SERKAN ARSLAN
14 Şubat’ta başlayacak olan Bursa 1. Amatör Küme müsabakaları için İnegöl Genlergücü’nde artık garı sayım başladı. Gecen yıl şansız bir şekilde Süper Amatör Küme’den düşen Gençlergücü, 20 Kasım 2008 tarihinden bu yana 18 kişilik oyuncu kadrosuyla çalışmalara başladı. Yapılan transferler genç ve yetenekli oyuncularında kadroya dâhil edilmesiyle kulüp tekrardan yeni bir yapılanmaya girdi.
Konu hakkında görüşlerini aldığımız teknik sorumlu Muhammet Şaffak ve antrenör Selahattin Esen "Gençlergücü camiasının alışık olduğu yeni şampiyonluklara ulaşmak için haftada 3 gün antrenman yapıyoruz. Geçen yıl şampiyon olan genç takım oyuncularımızın takıma katılımı ve tecrübeli oyuncularımızın da kadroda tutulmasıyla iyi bir ekip olduk. Bu kadronun şampiyonluğu kazanacağına inancım tam. Camiamız ve taraftarlarımız bizleri tekrar Süper Amatör Küme’de göreceklerdir" dedi.
Ayrıca Muhammet Şaffak "Şimdiye kadar üç hazırlık maçı oynadık, bu hazırlık maçlarında tüm oyunculara şans verdik. Oyun anlayışlarının iyiye doğru gittiğini, maçlar başlayana kadar iki hazırlık maçı daha oynayarak kadroyu şekillendirip maçlara hazır bir şekilde çıkacağız. 1. amatör kümedeki tüm takımlara başarılar dilerim” dedi.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus