24 Ocak 2017 01:32

Gelişimspor iddialı geliyor

İstanbul 2. Amatör Küme ekiplerinden Gelişimspor yeni sezon hazırlıklarını iddialı bir şekilde sürdürüyor.


İstanbul 2. Amatör Küme ekiplerinden Gelişimspor yeni sezon hazırlıklarını iddialı bir şekilde sürdürüyor. Sezonu 4 Kasım’da açan Beyoğlu temsilcisi hafta sonu Belgrad Ormanları’nda kros çalışması yaptı.

Ali Semiz'le yeniden
Gelişimspor’un teknik direktörlüğünü bu sezon Ali Semiz yapıyor. Turuncu-Siyahlılar’ı 10 sezon önce 1. Amatör’e çıkaran, ayrıca Yıldırım Bosnaspor, KK Mevlanaspor, Giresun Emeksanspor, Yeşilpınarspor ekiplerinde başarıyla görev alan tecrübeli çalıştırıcı, Gelişimspor’da 10 yıl önce yaşadığı şampiyonluğu tekrarlamak istiyor. Kariyeri boyunca her zaman bir hedefi olan kulüplerle çalıştığının altını çizen Semiz “Çalışmalarımıza erken başladık. Bu sayede elimizdeki kadroyu görme şansını yakaladık. Futbolcuları izledik, kadromuzu oluşturduk. Takımın geçen sezonki iskeletini bozmamakla beraber önemli takviyeler yaptık. Bu sezon kadromuzdaki futbolcuların çoğu şu anda Süper Amatör’de oynayan isimler” dedi.


'Hedefi olmayan yerde çalışmam'
Bu sezon futbolseverlerin bambaşka bir Gelişimspor izleyeceğini belirten Ali Semiz “İdealistbir hocayım, hedefi olmayan bir camiada asla çalışmam. Yönetim bu sezon hedefi şampiyonluk olarak belirlediği için biz de görevi kabul ettik. Buraya tam yetki ile geldim. Biraz maddi sıkıntılar olsa bile hedefimiz kesinlikleşampiyonluk. Yönetimimiz çok özverili.Kendilerine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Futbolcularımız da işin ciddiyetinde. Herkes sağlam basıyor, hırsla mücadele ediyor” ifadelerini kullandı.

Profesyonel bir ortamda çalıştıklarını belirten Semiz, teknik ekibinde ayrıca yardımcı antrenör Yasin Dağ ve maç analizatörü Aziz Dinç’in olduğunu belirtti. Beyoğlu temsilcisi ilk hazırlık maçında Muratpaşaspor’u 5-2 mağlup etti.

HABER: EFKAN BUCAK

 

TEKNİK DİREKTÖR ALİ SEMİZ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus