04 Ocak 2017 10:17

Gaziosmanpaşa kurmaylarından önemli açıklamalar

Sezonun ilk yarısında topladığı 20 puanla grubunda 6. sırasel Amatör Lig ekibi Gaziosmanpaşaspor sezonun ikinci yarısına kendi tesislerinde kamp yaparak hazırlanıyor.


 Sportif direktörlüğe Akın Topgül’ü getiren Yeşil Kırmızılılar, teknik direktör Adnan Keskin, yardımcı antrenör Ramazan Tuncer ve ligin 2. yarısında göreve başlayan kaleci antrönörü İsmail Karabulut nezaretinde hazırlıklarına kendi tesislerinde günde çift idmanla devam ediyor.

Güler: Taraftarımız bize güvensin
Gaziosmanpaşaspor kulübü başkanı Ömer Güler “Takımızın ikinci devreye daha güçlü, çok koşan ve iyi mücadele eden bir takım ortaya çıkarmak adına teknik ekibimiz çalışmalarını devam ettiriyor. Bizleri hiç yalnız bırakmayan taraftarlarımız bize inansın, güvensin. Bizi desteklemeye devam etsinler, biz de onları sezon sonunda mutlu edeceğiz. Takımızın ikinci yarıya eksiklerini gidererek çok daha güçlü, çok daha agresif futbol oynayan bir ekip olacağız" şeklinde konuştu.

'Stat konusunun takipçisi olacağız'
Stadın olduğu yerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ihaleye çıkarırdığını belirten Güler “52 yıllık çınar Gaziosmanpaşa Stadı'nın sessiz sedasız 'Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi Meydan Spor alanlari ve Zeminalti OtoPark İnşaatı' Projesi adı altında 05.01.2017 tarihinde büyükşehir belediyesi tarafından ihaleye çıkarılacağını öğrenmiş bulunmaktayız. Bizler bu konunun sonuna kadar mücadelesini vereceğiz “ şeklinde konuştu.

Tavlı:Belediye yardım ederse 3. Lig hayal olmaz
Gaziosmanpaşaspor'da tribünlerden sorumlu yöneticilerden Cem Tavlı da Maddi destek sağlanmasının, kulüplerin geleceği açışından çok önemli olduğunu belirterek “Gaziosmanpaşaspor'un belediyenin desteğini alması gerekir çünkü, futbol maddiyata dayanan bir spor. Bu nedenle kulübe mutlaka maddi destek sağlanmalıdır. Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin kulübe el atması halinde 3. Lige çıkmak bizim için hayal olmayacaktır “ ifadelerini kullandı.

Topgül: Kolay bir işe talip olmadık
Yeşil kırmızılı camiadan destek ve sabır isteyen Akın Topgül ise “Başkanımıza ve Yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Teveccüh göstererek beni sportif direktörlüğe getirdiler. Gaziosmanpaşaspor bizim evimiz, buradaki herkes ailemizden biri ve şu an hepimiz ailemizin huzuru için 24 saat çalışıyoruz. Bizim en büyük gücümüzün de bu niyet birlikteliği olduğunu düşünüyorum. Hiçbirimiz kolay bir işe talip olmadık. Maddi-manevi zorlukların bilincindeyiz hepimiz ve yönetimiyle, teknik kadrosuyla bu yükü kaldıracağız. Herkes transfer bekliyor. Takımın eksiklerini hepimiz biliyoruz, gerekenleri yapacağız” Şeklinde konuştu. 

Keskin: Bizi zor bir dönem bekliyor
İlk yarıda iyi bir seri yakaladıklarını dile getiren başarılı çalıştırıcı Adnan Keskin de göze hoş gelen bir futbol sergilediklerini belirterek ligin 2. yarısında kendilerini zor bir periyot beklediğini söyledi. Oyuncularına güvendiğini aktaran Keskin, "2. yarıda daha iyisini yapacağımıza inanıyorum” dedi. Keskin Gaziosmanpaşaspor'un ikinci yarıya daha iyi bir takım olarak hazırlanması gerektiğini, ilçenin takımına sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

HABER-FOTOĞRAF: EROL EFTEKİN

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus