29 Ekim 2012 10:39

Gazi Mahallesi, Yıldırım Bosna’ya takıldı


GAZİ MAHALLESİ :1 YILDIRIM BOSNA :1
İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup karşılaşmasında Gazi Mahallesipor ile Yıldırım Bosna, Gazi’de karşı, karşıya geldiler. 15. Dakikada Melih’in penaltı golü ile geçen Yıldırım Bosna karşısında turuncu-siyahlılar 35’de Cengiz ile penaltıdan eşitliği sağlayınca taraflar birer puanı paylaştılar. Konuk ekip maçı 10 kişi tamamlarken ev sahibinden de bir oyuncu maç sonu ihraç edildi.
İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grupta, haftaya 4. Sırada giren Gazi Mahallesipor ile 10. Sırada yer alan Yıldırım Bosna karşılaştılar.  Müsabakanın 15. Dakikasında Yıldırım Bosna atağında Gazi Mahallesiporlu defans oyuncusunun ceza alanı içerisinde elle oynadığını belirten Hakem Ali Rıza Özkan konuk ekip adına bir penaltı kararı verdi. Atışı kullanan Melih konuk ekibi 1-0 öne geçirdi.

35. dakikada ise aynı pozisyonun bir benzeri Yıldırım Bosna ceza alanında gerçekleşti. Hakem bir kez daha penaltı kararı verdi. Atışı kullanan Cengiz Sarımaden maça eşitliği getirdi. 

80. dakikada Hakem, Gazi Mahallesi lehine bir endirek vuruş kararı verdi. Bu karara itiraz eden Suat ikinci sarı karttan müsabakadan ihraç edildi. 

Maçın kalan dakikalarında tarafların üstünlük kurma çabaları sonuç vermeyince maç ilk devrede atılan iki penaltı golüyle 1-1 sona erdi. 

Maç sonu ise Gazi Mahallesispor kalecisi Serhan, müsabakanın Hakemine ‘maçın erken bitirildiği yönünde’ itirazlarını sürdürünce sarı kartı gördü. Daha önceden de sarı kartı bulunan tecrübeli kaleci cezalı duruma düştü.

STAT: Gazi Mahallesi
HAKEMLER: Ali Rıza Özkan, Serkan Türksoy, Ömer Faruk Hallaç
SAHA KOMİSERİ: Bilgin Özen
GAZİ MAHALLESİ: Serhan, Çağlar, Erkan, Arif, Can, Ali, Fatih, Emre (Çağlar), Cengiz, Sinan, Mustafa
TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Ocak
YILDIRIM BOSNA: Cem, Göksel, Özden, Murat (Umut), Emre, Suat, Sezgin, Melih, Cenk, Yasin (Oğuzhan), Ercan
TEKNİK DİREKTÖR: Güngör Odacı
SARI KARTLAR: Sinan, Mustafa / Murat
GOLLER: Cengiz / Melih


HABER-FOTOĞRAF: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus