27 Aralık 2008 07:24

Galata'ya bir darbe de Yenibosna'danYENİBOSNASPOR: 1 GALATASPOR: 1

HABER-FOTO: ÖNER YIĞRIK
İstanbul Süper Amatör Küme 4. Grup’ta geçen hafta deplasmanda Dikilitaş’a kaybeden lider Galata, bu kez de deplasmanda grupta alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Yenibosnaspor'la 1-1 berabere kaldı.

Maçta her iki taraf da atak bir futbol sergiledi. Karşılaşmanın ilk golü ev sahibi Yenibosnaspor'dan geldi. 25. dakikada Yenibosnaspor'dan Kerim'e ceza alanında yapılan faul sonrası hakem tereddütsüz penaltı noktası gösterdi. Topun başına geçen Gökhan topu kaleci Yılmaz'ın solundan ağlara gönderdi ve Yenibosanaspor'u 1-0 öne geçiren golü attı.
Penaltı golünden önce Galata rakip kalede net pozisyonları cömertçe harcadı. 45’te kornerden gelen topu iyi takip eden Galataspor'dan Onur yakın mesafeden topu ağlara yolladı ve maça dengeyi getirdi: 1-1.

İkinci yarı maç ortada geçti. Her iki takım da kazanabilirdi. Özellikle Yenibosnaspor dakika 89-90’da iki tane net pozisyondan yararlanamadı. Her iki takımın da sahada mücadele adına her şeyi yaptığını söyleyebilirim. Galata'da kaleci Yılmaz geçen hafta hatalı gol yemişti ama sanıyorum bu hafta iyi oyunu ile bunu telafi etmiş oldu. Ayrıca bir parantez açmak istiyorum, Yenibosna taraftarı bugün takımlarına 90 dakika harika destek verdiler.

STAT: Bahçelievler İl Özel İdare
YENİBOSNASPOR: 1-Ceyhun** 2-Emin**3-Ferhat*4-Ziya**5-Kadir**6-Burak***7-Gökhan***8-Serkan**9-Burakonur**11-Kerim ***
GALATASPOR: 1-Yılmaz***2-Selim**3-Doğan**4-Ufuk**5-Gökhan***6-Orhan**7-Burak**8-Onur**9-Uygar**10-Erkan**11-Yaşar**

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus