05 Kasım 2012 12:05

Futbolda maç analizi eğitim semineri yapıldı


Antrenörlerinin maçı teknik ve taktik açıdan analiz edebilme yeteneklerini geliştirmek amacıyla programlanan eğitim semineri, 01-02 Aralık 2012 tarihlerin'de Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulun'da gerçekleştirildi.

Futbolda Maç analizi eğitim semineri 01-02 Aralık 2012 tarihlerinde Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu konferans salonunda yapıldı. Hasan Gören'in eğitmen olarak katıldığı seminerde

 1.Gün
    Maç Analizi Nedir, Niçin Yapılır?
    Maç Analizinin Tarihçesi, Gelişimi ve Geleceği
    Futbol Oyununun Yapısı
    Futbol Oyununun Bileşenleri - Ofansif Hareketler
    Futbol Oyununun Bileşenleri - Defansif Hareketler
    Örnek Maç Analizi

2. Gün
    Atak Yapıları - Ofansif Davranışlar
    Atak Yapıları - Defansif Davranışlar
    Duran Toplar
    Örnek Maç Analizi Notasyonu
    Canlı Maç Analizi
    Örnek Maç Analizi

konuları işlendikten sonra konuşmacı Hasan Gören'e TÜFAD İstanbul Şubesi adına Başkan Rıza Çavuşoğlu tarafından teşekkür edildi.2 gün süren Eğitim programımıza  Başkan Rıza Çavuşoğlu, Eğitimden sorumlu Başkan yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Veysel Küçük, Yönetim kurulu üyeleri, Eğitmen olarak Hasan Gören, Antrenörler Tuğhan Sezer Önder, Umut Çelik, Yaşar Aksu, Yusuf Mehmet Kalf, Rahmi Kalkan, Ramazan Sökmez, Recep Aykutalp, Savaş Yılmaz, Selim Gökbayrak, Feyyaz Abrak, Mehmet Kaplan, Mustafa Ertem, Mustafa Yazar, Oğuzhan Gözek, Çetin Savaş, Devrim Aça, Ekrem Aydın, Ertuğrul Ahmet Özbay, Fatih Güzel ve Cem Çalışkan yer aldı.

KAYNAK: www.tufadistanbul.org

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus