26 Aralık 2011 01:32

Fişekspor'lu Esat, Antalya kampında


Gaziosmanpaşa Fişekspor’un bu sezonki formdaki genç forvet oyuncusu Şahin Esat Tınmaz (1994) www.futboldunyasi.com adresinin Türkiye genelinde yapmış olduğu yetenekli oyuncu aramalarında İstanbul seçmelerinde Güvenç Kurtar ve Erhan Altun gibi değerli Teknik Direktörlerin oluşturduğu izleme komitesi tarafından başarılı  bulunarak, www.futboldunyasi.com adresinin  Antalya’da Mardan Otel'de 24.12.2011-31.12.2011 tarihleri arasında 1 haftalık yapılan devre arası kış kampına katılmaya hak kazandı.


Kampta neler yapılıyor?
Antrenmanlar ve yerli ve yabancı kulüpler ile Profesyonel Müsabakalar. (Günde 90’ar dakikadan 2 Antrenman ve/veya Müsabaka)  Profesyonel Kulüplerin Teknik adamlar önünde Profesyonel Futbol takımları ile müsabakalar ve her müsabaka sonrası değerlendirme toplantıları.  FIFA Menajerleri ve Profesyonel teknik adamlar ile özel görüşmeler.  Gözlemciler tarafından her futbolcuya özel kamp değerlendirme notları. Kampı ziyaret edecek olan Profesyonel Futbolcular ve Teknik adamlar ile özel söyleşiler. Katılımcılara özel profesyonellerden “Futbolcu Beslenmesi”, “Futbolcu hayatı” ve “Sporcu sağlığı” konularında seminerler.  Her futbolcuya, Kampın hem yazılı basın hem de Televizyonlarda çıkacak görüntüleri ile özel tüm antrenman ve müsabakaların resim ve video çekim kayıtları paketinin verilmesi. Her futbolcuya özel Futbolcu Dünyası 2011 Kış dönemi Kamp katılım sertifikası verilecek.

Yerelfutbol sitesi olarak temennimiz, futbolcu kardeşimizin daha başarılı bir geleceğe sahip olmasıdır.YEREL FUTBOL SİTESİ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus