14 Aralık 2011 07:59

Fişekspor'dan Siyavuşpaşaspor'a: Futbolculara boks değil futbol öğretinOlaylı Fişekspor-Siyavuşpaşaspor maçı sonrası Siyavuşpaşaspor’un açıklamasına Fişekspor’dan yanıt geldi. Sarı-Lacivertliler maç sonu çıkan olaylar nedeniyle konuk ekibi sorumlu tuttu. 
Gaziosmanpaşa temsilcisinin yönetim kurulundan yapılan açıklama şöyle:

“Yerel Futbol Sitesi’nde Siyavuşpaşa Spor Kulübü’nün açıklamasını okuduk ve bunun çok talihsiz bir açıklama olduğunu düşünüyoruz. Tamamen kendi imkanlarımızla, yöneticilerin kendi paraları ile gençlerimize destek vermeye çalışıyoruz ancak Siyavuşpaşaspor yöneticileri gibi bu işi kin, nefret, intikam duygusu içinde yapmıyoruz ve her yere tehditler savurmuyoruz.

"Futbolculara boks değil futbol öğretin"
Siyavuşpaşaspor’la oynadığımız maçın 50. dakikasında rakip takımın 11 numaralı oyuncusu bizim futbolcumuza yumruk attı, hakemler de bunu gördü ancak hakem ‘Vuran çocuk 17 yaşında’ diyor. İşin kötüsü yumruğu yiyen de 17 yaşında. Sayın Siyavuşpaşaspor yöneticileri siz futbolcularınıza boks değil, futbol öğretin, yenilgiyi hazmetmeyi öğretin lütfen.

Maç bitiminde Siyavuşpaşaspor’un 11, 4 ve 3 numaralı futbolcuları bizim futbolcularımıza saldırmış ve 3 numaralı futbolcuya hakem tarafından maç bitiminde kırmızı kart gösterilmiştir, bu durum gözlemci raporuna da dahil edilmiştir. Hakem üçlüsü her iki takım da soyunma odasına girdikten sonra sahadan çıkmıştır.

"Emek çalmak isteyen sizsiniz"
Biz Fişekspor olarak her iki takım futbolcularını da soyunma odalarına soktuk, Albayrak Stadı’ndan ayrıldık, bu zaman içinde hiçbir polis görmedik. Bizden sonra polis gelmişse bu Siyavuşpaşaspor’un fikridir. 8 yıl önce çok vukuatlı bir takım olduğunuzu duyduk, şimdi temizlik yaptığınızı söylüyorsunuz ancak maçta hiç olmayan birisi sanki tüm olayları görmüş gibi anlatıyor. Emek çalmak isteyen birileri varsa o da Siyavuşpaşaspor yönetimidir. Bizim çocuklarımızın alın terini böyle açıklamalarla karalamaya çalışıyorlar. Emeğe saygı gösterin, bilmiyorsanız ağabeylerinize sorun onlar bilirler.”

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus