03 Aralık 2008 01:35

Firmalar'da heyecan devam ediyor


İBB Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi’nde devam eden Firmalar Turnusı’nda izleyiciler, çok zevkli ve kaliteli bir hafta sonu geçirdiler.
Elemelere 1 hafta kala gruplarda ilginç ve bir o kadar da şaşırtıcı sonuçlar alındı. Haftanın önemli 2 maçında, Göltaş Gıda, Agan İplik’i 4-3 mağlup ederken, Kardeşler Plastik ile Kurugöl Yardımlaşma Derneği’nin maçı nefesleri kesti: 4-4. Turkcell, Seyhan Ambalaj’ı 4-2 mağlup ederken, Kamay Tekstil, son saniyelerde bulduğu gol ile Öz Bir Nakliyat’ı 6-5 mağlup etmeyi başardı.
4. Grup’ta Tekbir İnşaat Emlak - Baykurt Tekstil maçında dostluk ve eşitlik bozulmadı: 2-2. bu grupta ELLY Group kaliteli kadrosunun karşılığını almaya başladı ve Fırat Tekstil’i 14-4 mağlup etti.
5. Grupta ise çok zorlu geçmesi beklenen maçta, ADK İnşaat, Mete Tekstil’i 5-0 gibi farklı bir sonuçla mağlup etti, bu maç sonunda mağlup olan Mete Tekstil oyuncularının ADK İnşaat oyuncularını teker teker tebrik edip, diğer maçlarda da başarı dilemesi turnuvanın adeta ön izlemesi oldu.
Dostluğun, mücadele ve rekabetin ön planda olduğu turnuvada, bu hafta sonu gruplarda son hafta maçları oynanacak ve daha sonra da eleme müsabakalarına geçilecek, her gruptan ilk 2 takım doğrudan 2. tura yükselirken 5 grup arasından en iyi ikinci de bir üst tura yükselecek.

Kurugöl Yardımlaşma Derneği

MNG Kargo
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus