08 Ocak 2017 04:37

Fikirtepe, Fenerbahçe'nin pilot ekibi oluyor

Fenersbahçe Kulübü, İstanbul 1. Amatör Küme'nin iddialı ekiplerinden Fikirtepe Dumlupınarspor'la pilot takım olarak anlaşıyor.


Fenersbahçe Kulübü, İstanbul 1. Amatör Küme'nin iddialı ekiplerinden Fikirtepe Dumlupınarspor'la pilot takım olarak anlaşıyor. Kadıköy temsilcisinin başkanı Yalçın Yalçın "Başkanımız Aziz Yıldırım ve sarı lacivertli takımın efsane futbolcusu Cemil Turan ile görüştük. Türk futbolunun oyuncu kaynağı sayılan amatör Fikirtepe Dumlupınarspor'u Fenerbahçe'ye pilot takım yapma konusunda teklif verdik. Tüm maçlarımıza gelen Cemil Turan, Şenol Ustaömer, Müjdat Yetkiner, Nurettin Yıldız amatör gençlerimize moral ve motivasyon verdiler. Şampiyonluk için önümüzdeki hafta son maçımıza çıkacağız" dedi.

Fenerbahçe'nin efsane ismi Cemil Turan; Fikirtepe Dumlupınarspor Kulübü Başkanı Yalçın Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri Nazan Gürkan, Abdullah Efendiler, Hüseyin Gediz, Akif Öncel ve Salih Bağırgan ile sohbet ederek "Türkiye'de futbol amatör liglerin güçlenmesi ile dirilir. Fikirtepe Dumlupınarspor Başkanı Yalçın Yalçın bu konuda önemli adımlar atarak mahalle gençliğini spor sahalarına çekmiş çok mutlu oldum" diye konuştu.

Yalçın Yalçın ise "Bizim amacımız sokaktaki gençliği spora kazandırmak için yönetimle birlikte seferber olduk. Fenerbahçe ve Türk futbolunun efsane yıldızı Cemil Turan ağabeyimizin de fikirleri ve desteği ile daha önemli projelere imza atacağız" ifadelerini kullandı.

HABER: İSMAİL ER - www.hurriyet.com.tr

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus