16 Ocak 2009 09:06

Feriköyspor zorlu sınava hazırHABER: EFKAN BUCAK
İstanbul Süper Amatör Küme 4. Grup’ta bugün zirveyi yakından ilgilendiren bir maç var: Lider Feriköyspor deplasmanda Dikilitaşspor’la karşılaşacak. Bu maç grupta şampiyonluk mücadelesi veren Büyükçekmecespor ve Galataspor’u da yakından ilgilendiriyor. Lider Feriköy yenildiği takdirde diğer sonuçlara göre 3 takipçisinin de gerisine düşebilir. Grupta Feriköy’ün 33, Büyükçekmece ve Galata’nın 32, Dikilitaş’ın 31 puanı bulunuyor.

Zorlu maç için hazırlıklarını tamamlayan Feriköyspor’da genel kaptan Ersin Aktürk, Yerel Futbol Sitesi’ne yaptığı açıklamada, “Maçın ciddiyetini bilerek hazırlandık. Son 5-6 maçtır ideal kadromuzla sahaya çıkamıyorduk. Bu maç öncesi sakat arkadaşlarımı da kadroya katıldı. Bir aksilik olmazsa Dikilitaş karşısında ideal kadroyla çıkacağız“ dedi.

Son 4 maçta 12 puan puan almayı hedeflediklerini söyleyen Aktürk, “Feriköyspor camiası olarak 3. Lig’e odaklandık. 3. Lig yolu da grup şampiyonluğundan geçiyor. Taraftarlarımızın da desteğiyle bu zorlu maçı kazanmak istiyoruz” dedi.

Dikilitaş-Feriköy maçı cumartesi günü 14.15’te Çilekli Stadı’nda oynanacak.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus