25 Kasım 2010 11:26

Feriköyspor'da Metin Kaygın dönemi
Bölgesel Amatör Lig 10. Grup takımlarından Feriköyspor’da geçen hafta görevinden istifa eden Erdoğan Beysüngü’nün yerine Metin Kaygın göreve getirildi.


Yerel futbol ziyaretçileri için Feriköyspor’un yeni Teknik Direkötörü’nü kısaca tanıtalım: Metin Kaygın, 7 yıl Galatasaray alt yapısında futbol oynadıktan sonra, ilaveten 10 yıllık profesyonel futbol yaşantısında, İstanbulspor, Eyüpspor, Göztepe ve Beykozspor kulüplerinde başarı ile görev yapmıştır.  Dürüstlüğü ve uyumlu kişiliği ile bilinen Metin Hoca, futbolculuk yıllarında stoper olarak görev yaptı.


Metin Kaygın Hoca, futbolu bıraktıktan hemen sonra, 2000 yılında Beykoz Spor Kulübü'nde Mehmet Şansal Hoca’nın Yardımcısı olarak Antrenörlük hayatına başlamış ve sırası ile Darıca Gençlerbirliği, Kartalspor ve Eyüpspor’da görev yapmıştır. Ardında 2 yıla yakın bir süre Yeniköy ve yarım sezon İstinyespor Teknik Direktörlük deneyimimin ardından Nisan 2010'da UEFA A Diplomasını almıştır ve 18.10.2010 tarihinden itibaren de Feriköyspor Teknik Direktörlüğü’ne getirilmiştir.


HABER: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus