24 Aralık 2014 02:18

FATİH’İN PRENSESLERİ İLK YARIYI LİDER BİTİRDİTürkiye Bayanlar 3.Ligi 1.Grup ekiplerinden Fatih Vatanspor, 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik alarak ilk yarıyı lider tamamladı.

Grubunda Beşiktaş, Sakarya, Akdeniz Nurçelik gibi zorlu ekipler olmasına ilk yarıyı namağlup tamamlayan "Fatih’in prensesleri" gözünü ikinci lige dikti.

Özcan taraftara teşekkür etti
Kolej takımı havasında bir takım yarattıklarını belirten Fatih Vatan Spor Kulübü Başkanı Suat Özcan, "Sezon başında yönetimimiz, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve taraftarımızla kenetlendik. Bu vesileyle bayanlar liginde görmeye çok alışkın olmadığımız ama bizim için gerçekten 12.futbolcu gibi her zaman desteğini esirgemeyen taraftarımıza şükranlarımı sunarım. Çok zorlu bir grupta olmamıza rağmen ilk yarıyı 7 galibiyet ve 1 beraberlikle tamamladık. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz bizi gururlandıran bir performans sergiledi." dedi.Başkan Özcan, ikinci lige yükselme maçlarını da hesaba katarak kadro genişliği yaratmak amacıyla devre arasında transfer yapacaklarını da sözleri ekledi.

Devre arası şimdi başladı!
TFF’nin, Kadınlar 3.Ligi 1.Grupta sezon başı planladığının aksine ikinci yarının ilk maçını geçtiğimiz hafta sonu oynatması ve şaşırtıcı bir şekilde devre arası tatilini ikinci devrenin ilk maçından sonra başlatması birçok Kulübün tepkisini çekti.


HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus