12 Aralık 2014 09:49

EYÜPOĞLU: TEPECİKSPOR KESİNLİKLE DÜŞMEYECEK


Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Tepecikspor AŞ’nin onursal Başkanı Temel Eyüboğlu içinde bulundukları durumun kimseyi yanıltmaması gerektiğini  ifade ederek yeşil beyazlı ekibin bu durumdan kurtulacağını , kimsenin bundan şüphesi olmayacağını söyledi.


Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Kocaeli Birlik karşılaşmasından üç puanla ayrılacaklarını söyledi.

Grubunda üst üste aldığı kötü sonuçlardan sonra grupta alt sıralara düşen Tepecikspor’un bu durumdan kurtulacağını belirten kulübün Onursal Başkanı Temel Eyüboğlu bundan kimsenin şüphesi olmasın diyerek alınacak galibiyetlerle alt sıralardan emin adımlarla yükselişe geçeceklerini söyledi. Onursal Başkan Temel Eyüboğlu “ Grubumuzda üst üste aldığımız kötü sonuçlardan sonra grupta alt sıralara demir attık, ama Altay maçından aldığımız bu galibiyet bizim için umut oldu. Şuanda buldunduğumuz durum kimse aldatmasın alt sıralardaki takımların birbirleri ile arasındaki puan farkı fazla yok üst üste alacağımız galibiyetlerle orta sıralara doğru ilerleyeceğiz” dedi.

“Kocaeli Birlik maçından üç puanı alacağız”
Tepecikspor AŞ’nin bu Pazar günü oynanacak olan Kocaeli Birlik karşılaşmasına hazır olduklarını belirten kulübün Onursal Başkanı Temel Eyüboğlu bu maçtan üç puanla ayrılacaklarını söyledi. Temel Eyüboğlu “ Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız önemli karşılaşmaya hazır durumdayız. Bu karşılaşmadan üç puanla ayrılacağız. Bunun için hafta içinde yaptığımız idmanlarla bu karşılaşmaya hazırlandık. Hedefimiz galibiyet ve bunu da alacağız” dedi.

Tepecikspor AŞ kendini kanıtlamış bir kulüptür
Yıllardır profesyonel ligde mücadele eden ve TFF ikinci liginde yıllarca yaptığı mücadelesiyle kendini kanıtlamış bir kulüp olduğunu belirten yeşil beyazlı ekibin Onursal Başkanı Temel Eyüboğlu şuanki durumun kimsenin olumsuz ir düşünceye itmemesi gerektiğini söyledi. Tepecikspor AŞ’nin ligde kalacağını söyleyen Eyüboğlu herkesin sezon sonunda bunu göreceğini söyledi. Temel Eyüboğlu “ Tepecikspor AŞ yıllardır mücadele ettiği profesyonel ligde kalıcıdır. Şuandaki durum kimseyi aldatmasın.Lig uzun bir maraton bunun ikinci yarısı da var. Biz gerekli tedbirleri alacağız. Oynayacağımız karşılaşmalardan alacağımız galibiyetlerle alt sıralardan uzaklaşacağız” dedi.

Manevi desteğe istiyacımız  var
Tepecikspor AŞ’nin manevi desteğe ihtiyacı olduğunu belirten kulübün onursal Başkanı Temel Eyüboğlu Kocaeli Birlik karşılaşmasında manevi desteğe ihtiyaçları olduklarını belirterek tüm bölge spor camiasını bu önemli karşılaşmaya davet etti. Temel Eyüboğlu “ Bu Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız önemli  karşılaşmada manevi desteğe ihtiyacımız var. Bu desteği görmek istiyoruz.  Tepecikspor AŞ yavaş yavaş alt sıralardan kurtulurken, bölge spor camiasının desteğini de arkasında görmek istiyor” dedi.

HABER-FOTOĞRAF: HAKAN SONGUR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus