15 Ocak 2009 09:26

Eyüp Özdemir Yenibosnaspor'a mı?


HABER: SÜLEYMAN KARADAĞ
İstanbul Süper Amatör Küme takımlarından Yenibosnaspor'da önemşi bir gelişme yaşandı. Bu sezon dönem dönem sıkıntılar yaşamasına rağmen büyük bir olasılıkla ligde kalmayı garantiliyen Yenibosnaspor, yavaş yavaş önümüzdeki yılın planlarını yapmaya başladı. Sarı-siyahlı Bahçelievler temsilcisi, bir başka Bahçelievler temsilcisi olan Bahçelievlerspor'un başarılı file bekçisi kaleci Eyüp Özdemir'e kanca attı. Bu konuyla ilgili, başarılı eldivenin menajerliğini yapan aynı zamanda koyu bir Yenibosnaspor taraftarı da olan Erdoğan Gezeroğlu'nun adını açıklamak istemediği kulübün önde gelen isimlerinden bir yetkiliye yıldız kaleciyi önerdiği ve olumlu yanıt aldığı öğrenildi.

Gezeroğlu adını vermediği yetkiliyle yaptığı görüşmede bizzat kendisinin de ikamet ettiği Yenibosna semtinin ve oğlunun da formasını giydiği Yenibosnaspor'un gelecek yıl kalesinde sorun yaşamaması için başarılı kalecinin adını verdiği ve karşılığında; "Eyüp'ü iyi tanıyoruz ve kendisini önümüzdeki sezon takımımız da görmek bizi de mutlu eder" cevabını aldığı sızan haberler arasında...
24 yaşında ve 1,87 cm boyundaki genç kaleci geçen sezon Bahçelievlerspor forması giymiş ve yeşil-beyazlı ekibin oynadığı 14 maçın tamamında oynayarak takımının en istikrarlı oyuncusu olmuştu.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus